РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.611 EUR: 48.285
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.611
EUR 40.000 41.000 48.285
USD 41.350 41.831 41.611
EUR 48.150 48.771 48.285
Новость

Завод «Більшовик» перебудують, територію чекають мільярдні інвестиції

На місці заводу анонсовано появу інноваційної інфраструктури з мільярдними інвестиціями
1108
28 октября 2021 г.


Територію заводу перебудують

Бізнесмен Василь Хмельницький підтвердив, що він є співінвестором купівлі АТ «Перший київський машинобудівний завод» (ПКМЗ, колишній завод «Більшовик»). Разом із Хмельницьким співвласником активів заводу став власник компанії «А-Девелопмент» Олексій Баранов. Про це повідомляє пресслужба холдингу UFuture, пише «Економічна правда».

«Консорціум інвесторів, серед яких власник «А-Девелопмент» Олексій Баранов та компанія UDP під управлінням Андрія Іванова, придбав Перший київський машинобудівний завод (колишній «Більшовик») на аукціоні Фонду держмайна», – йдеться у повідомленні.

Територію заводу перебудують: на його місці з'явиться інноваційна інфраструктура з мільярдними інвестиціями.

«Як акціонер UDP я вітаю партнерів із перемогою на відкритому аукціоні… У Києві з'явиться інноваційна та комфортна для городян інфраструктура у центрі міста, ефективний власник та мільярдні інвестиції, нові робочі місця та перспектива розвитку», – заявив Хмельницький.

Він додав, що прихід приватних інвесторів на «занедбані підприємства», «може вивести економіку на новий рівень».

Нагадаємо: колишній завод «Більшовик» 27 жовтня приватизували за понад 1,4 млрд грн. Переможцем торгів стало ТОВ «Дженерал Коммерс». За даними YouControl, компанія займається неспеціалізованою оптовою торгівлею.

 

Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 октября 2021 г.
888
ТРЦ Victoria Gardens замість святкування пожертвував гроші дівчинці зі СМА...
28 октября 2021 г.
1423
Основанная Безосом компания поучаствует в масштабном проекте по созданию нового формата деятельности...
28 октября 2021 г.
924
Влада Китаю вимагає від засновника Evergrande Хуей Ка Яна використовувати власні кошт...
31 июля 2025 г.
3259
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2979
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2898
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
Вчера
5516
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5447
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
445
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
05 августа 2025 г.
1108
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2761
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2005
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!