РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.100 EUR: 51.893
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.850 44.450 44.100
EUR 51.450 52.450 51.893
USD 44.010 44.435 44.100
EUR 51.850 52.551 51.893
Новость

На порятунок дитини: замість святкування ТРЦ Victoria Gardens пожертвував 500 000 грн дівчинці зі СМА

ТРЦ Victoria Gardens замість святкування пожертвував гроші дівчинці зі СМА
994
28 октября 2021 г.


500 000 грн на порятунок Вікторії


Адміністрація львівського ТРЦ Victoria Gardens вирішила відмовитись від святкування чергової річниці відкриття торгового центру та перерахувала 500 000 грн, які мали витратити на святкування, півторарічній львів’янці Вікторії Полюзі зі спінальною м’язовою атрофією (СМА).

«Сьогодні ми перерахували ще 500 000 грн, відмовляючись від святкування традиційного Дня народження ТРК Victoria Gardens. Ми закликаємо представників великого бізнесу та ключові компанії Львова підтримати нашу ініціативу і також перерахувати по 500 000 грн», - повідомили на офіційній сторінці ТРЦ 26 жовтня.

Півторарічна львів’янка Вікторія Полюга має важку генетичну недугу - спінальну м’язову атрофію (СМА). Ця недуга ослаблює тіло дитини та забирає здатність тримати голівку, ходити, а далі - ковтати та дихати. Врятувати дівчинку і допомогти їй жити повноцінним життям може один укол, але його вартість - понад $2 млн.

19 жовтня у Львові проводили акцію «День для Вікторії», у рамках якої тисячі львів’ян перерахували свою денну зарплату для Вікторії Полюги. Протягом одного дня на рахунки батьків дівчинки надійшло 6,2 млн грн. Станом на 26 жовтня для порятунку Вікторії Полюги необхідно зібрати ще 11 млн грн.

Источник:
propertytimes
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 октября 2021 г.
1555
Основанная Безосом компания поучаствует в масштабном проекте по созданию нового формата деятельности...
28 октября 2021 г.
1063
Влада Китаю вимагає від засновника Evergrande Хуей Ка Яна використовувати власні кошт...
28 октября 2021 г.
1433
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав закон "Про енергетичну ефективність" (№ 4507)...
16 марта 2026 г.
7427
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3754
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3489
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
2313
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2668
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2342
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Нагадуємо, завтра відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 3.0
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реалізації проєктів і нової житлової політики
Киев
22
апреля
необходима регистрация