РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.356 EUR: 48.324
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.356
EUR 40.000 41.000 48.324
USD 41.200 41.601 41.356
EUR 47.840 48.539 48.324
Новость

Будівництво Київської обхідної дороги: на якому етапі проєкт

В «Укравтодорі» розповіли, на якому етапі проєкт Київської обхідної дороги, де пролягатимуть нові автошляхи і коли почнуться роботи
2130
29 марта 2021 г.


Київська обхідна дорога


Дві ділянки Київської обхідної дороги (КОД) проєктуються, ще на дві – оголошено тендери, розповіли в «Укравтодорі», який є замовником будівництва.

Ділянки КОД:

  • ПЕРША ДІЛЯНКА – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса протяжністю 35,2 кілометра
  • ДРУГА ДІЛЯНКА – від М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп протяжністю 18,1 кілометра
  • ТРЕТЯ ДІЛЯНКА – від М-05 Київ – Одеса до Н-01 Київ – Знам’янка протяжністю 22,9 кілометра
  • ЧЕТВЕРТА ДІЛЯНКА – будівництво мосту через Дніпро з підходами до Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів протяжністю 25,7 кілометра
  • П’ЯТА ДІЛЯНКА – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків протяжністю 9,7 кілометра



У серпні 2020 року «Укравтодор» почав розроблення проєктної документації цих п’яти ділянок. Наразі перші дві ділянки вже проєктуються, у березні 2021 року оголосили тендер на проєктування ще двох ділянок. Тендер на проєктування останньої ділянки «Укравтодор» обіцяє оголосити найближчим часом.

Влітку 2021 року проєкти перших ділянок будуть готові, і «Укравтодор» розраховує почати будівництво першої черги КОД.

Київська обхідна дорога (КОД) є частиною Великої кільцевої автодороги, що передбачає спорудження так званого «напівкільця» навколо Києва загальною протяжністю близько майже 150 кілометрів. Проєкт має вивести транзитні потоки за межі Києва та розвантажити дороги. КОД має з’єднати автомобільні дороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса та Н-01 Київ – Знам’янка, Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід міста Бровари.

КОД планують побудувати в межах програми «Велике будівництво», її проєкт представили влітку 2020 року. Будівництво першої ділянки дороги планували розпочати у 2021 році, а закінчити проєкт у 2025-му. Вартість будівництва дороги оцінюють у 3 мільярдів доларів.

  Интересно о ремонтах3 практичных решения для детской комнаты
Источник:
the-village
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 марта 2021 г.
1265
Незважаючи на кризу, викликану пандемією коронавірусу, влада Києва планує капітально відремонтувати ...
27 марта 2021 г.
2447
Киянам пропонують зупинити ремонти на час локдауну із застосуванням інструментів із підвищеним ...
13 августа 2025 г.
3018
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
74837
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3298
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Сегодня
7424
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
Вчера
10548
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
8499
Церкву, як очікується, зустрічатимуть на вулицях тисячі людей, серед яких буде король Карл XVI Густа...
05 августа 2025 г.
1202
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2955
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2052
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!