РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.027 EUR: 51.120
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.027
EUR 40.000 41.000 51.120
USD 42.860 43.281 43.027
EUR 51.030 51.749 51.120
Новость

Приоритетность ремонта и строительства дорог будет определятся автоматически новой системой - Укравтодор

Теперь практика автоматизации приоритизации ремонтов и строительства будет введена для всех проектов, в том числе - которые выполняются за бюджетные средства
5099
12 февраля 2021 г.


Автоматизация приоритизации
ремонтов и строительства дорог


"Укравтодор" в рамках реформы управления качеством в дорожной отрасли, внедряет систему HMD-4 - программное обеспечение, которое используется для приоритизации ремонтов и строительства дорог.

Программа позволит эффективно управлять дорожными активами. 

"Получение лицензии на использование HMD-4 позволит Украине идти в ногу с другими игроками международного дорожного рынка - привлекать инвестиции, и лучше контролировать качество дорожных работ. Впервые система HDM-4 начала использоваться в Украине еще 7 лет назад - для проектов ЕИБ, ЕБРР и Всемирного банка. Однако только сейчас успешная практика автоматизации приоритизации ремонтов и строительства будет введена для всех проектов, в том числе - которые выполняются за бюджетные средства", - отметил глава "Укравтодора" Александр Кубраков.

На данный момент рабочая группа по управлению качеством в дорожной отрасли при "Укравтодоре" обрабатывает техзадания и нормативно-правовые акты, которые позволят внедрить использование на всех уровнях управления дорожным проектом.

  Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля
Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 февраля 2021 г.
7333
На Киев надвигается сильный снегопад. В случае, если коммунальные службы не справятся, проехать...
11 февраля 2021 г.
960
Инвестиции в строительство составят 43 миллиарда долларов...
11 февраля 2021 г.
1717
Натомість організація «Друзі Землі» запропонувала 12 «чистих» проєктів автоб...
14 января 2026 г.
3146
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3937
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3941
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
29 января 2026 г.
1068
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: KyivBuild – найбільша будівельна виставка для професіоналів в Україні, 18-20 лютого, Київ
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будівельної галузі, поєднуючи виставку рішень і професійну ділову програму
МВЦ
18-20
февраля
необходима регистрация