РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.500 EUR: 46.092
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.500
EUR 40.000 41.000 46.092
USD 41.330 41.831 41.500
EUR 46.090 46.849 46.092
Новость

Куди йдуть кошти "Великого будівництва": дороги регіонального значення. Що ремонтують і скільки це коштує (ІНФОГРАФІКА)

Які дороги регіонального значення зараз ремонтують, на якій стадії роботи і скільки вони коштують
1695
15 октября 2020 г.


Ремонт доріг регіонального значення


Які дороги регіонального значення ремонтують, будують та приводять до ладу в країні та скільки на це треба витратити коштів.

Для проведення ремонту, реконструкції, будівництва доріг, мостів та шляхопроводів регіонального значення в Україні передбачено 11 млрд 283 млн 460 тис. грн. Загальна протяжність ділянок доріг, які ремонтувалися становить 1 тис. 572 км.

Читайте:

Ремонт траси Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин, на який закладено 1 млрд 127 млн грн, передбачає будівництво та реконструкція мосту (90,8 млн) та поточний ремонт 33 км дороги.

Не велике будівництво, а поточний ремонт роблять на регіональній трасі Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин. На 75 км дороги піде 1 млрд 93 млн грн бюджетного фінансування.

Траса Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква також ремонтується поточно, а не капітально. Залишилось зробити 61,5 км на які передбачено 913,66 млн грн.

Поточний середній ремонт робиться на трасі Р-10 Черкаси-Чигирин-Кременчук, де загальна вартість 68 км доріг «потягне» на 791,4 млн грн. 



Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства 
Источник:
13 октября 2020 г.
3078
В Мінрегіоні кадрові зміни – призначено нового заступника Міністра розвитку громад і територій...
13 октября 2020 г.
1990
Щоб отримати витяг у режимі онлайн необхідно зайти на сайт містобудівного кадастру у розділ "По...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2793
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3991
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6409
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
13 мая 2025 г.
563
Ручная уборка отнимает часы и не всегда эффективна, из-за чего современный робот пылесос для очистки...
13 мая 2025 г.
711
Нестабильность энергетики в Украине вынуждают большинство домохозяйств и бизнес использовать альтерн...
13 мая 2025 г.
6295
Його відзначили за «виняткові досягнення в спотворенні міських пейзажів»...
23 декабря 2024 г.
3538
Юрій Шевага, Директор компанії БІГ-СІТІ розповів про стан та вплив війни на мостову інфраструкт...
16 января 2023 г.
7025
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про створення Державного агентства відновлення та розвитку інфраст...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!