РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.447 EUR: 47.693
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.447
EUR 40.000 41.000 47.693
USD 41.170 41.656 41.447
EUR 47.500 48.251 47.693
Новость

Де в столиці ввели більше житла в експлуатацію. Рейтинг по районах за I квартал 2020 (ІНФОГРАФІКА)

Рейтинг районів Києва за кількістю житла, введеного в експлуатацію
1464
11 июня 2020 г.


Скільки житла введено
в експлуатацію 


На початку 2020-го (за перші 3 місяці) найбільше житла ввели в експлуатацію у ПЕЧЕРСЬКОМУ районі – 27 754 м2. Далі йдуть ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ (26 399 м2) та ГОЛОСІЇВСЬКИЙ (24 827 м2). Найменше в Дарницькому – 632 м2, це всього приблизно 10 квартир.



Статистика щодо Дніпровського, Оболонського та Подільського районів невідома - дані позначені як конфіденційна статистична інформація. Загалом у трьох районах ввели 1127 м2 житла.

Цього року через карантин і реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБі), площа житла, яке ввели в експлуатацію, відрізняється від площі житла, яке збудували. Тому проаналізували й дані за 2018 та 2019 роки.

 

За підсумками двох із чвертю років за темпами введення нового житла в експлуатацію лідирує Голосіївський район. За ним Дарницький і Подільський. На останньому місці – Деснянський.



Ранее мы писали о правилах вывоза строительного мусора 
Источник:
the-village
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
аналитика: недвижимость *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 июня 2020 г.
1495
Богатые китайские инвесторы скупают элитную недвижимость по всему миру. Считают что это хорошее укры...
02 июня 2020 г.
5790
Який район Києва назвали найкомфортнішим...
02 июня 2020 г.
2662
Рейтинг районов Киева по стоимости жилья: где самые дорогие квартиры...
26 мая 2025 г.
2984
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2888
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4174
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
40
Енергоефективність і THERMOWOOL: Як заощадити на опаленні та кондиціонуванні...
11 июня 2025 г.
1404
Дізнайтесь, як сервісне обслуговування кондиціонерів, діагностика HVAC і регламентні роботи забезпеч...
27 мая 2025 г.
2860
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1560
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
996
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация