Нехтування вимогами минулого року стало причиною 144 пошкоджень підземних електричних ліній
Кожна десята аварія на електромережах у Києві спричинена діяльністю будівельних, комунальних та інших організацій, які виконували роботи в зоні проходження електромережі. Нехтування елементарними вимогами лише минулого року стало причиною 144 пошкоджень підземних електричних ліній Києва. Про це заявили у ДТЕК Київські електромережі, передає Вечірній Київ.
«Ми проаналізували причини аварій на кабельних лініях, що трапилися у 2019 році. З’ясували, що кожна десята спричинена діяльністю організацій (комунальних, будівельних тощо), які виконували роботи в зоні проходження електромережі. Якби вони заздалегідь до нас звернулися за дозволом та консультацією, то цього можна було б уникнути», — зазначив операційний директор ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.
Часто, проводячи земляні роботи, їх виконавці до енергетиків взагалі не звертаються, а про наявність силового кабелю дізнаються вже коли його пошкодили. Такі дії наражають на небезпеку будівельників, підривають стабільність електропостачання домівок киян та надійність роботи всієї енергосистеми міста. Завдають матеріальні збитки винним у пошкодженнях, киянам та ДТЕК Київські електромережі.
«Звертаюсь до всіх із проханням перед початком земляних робіт обов’язково звертатися до оператора системи розподілу, яким у Києві є ДТЕК Київські електромережі. Через дії „горе-копачів“ у 2019 році трапилось 110 обривів кабелю 10кВ та 34 пошкодження мережі 0,4кВ. Цього б не сталося якби все було зроблено за правилами», — підсумував Денис Бондар.
Читайте також про те, скільки столичних будинків відремонтовано 2019 року
за програмою співфінансування “70/30”. А також про те, що майже 1400 будівель
отримали енергетичні сертифікати у 2019 році.
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.