PROSTONEBA Architecture Festival
Відверто та без меж про архітектуру: 26-28 липня 2019 року у Києві на ВДНГ пройшов щорічний всеукраїнський архітектурний фестиваль PROSTONEBA, мета якого – об’єднання бізнесменів, архітекторів, дизайнерів та інвесторів задля створення спільних проектів, пошуку фінансування, підвищення кваліфікації та пошуку натхнення.
Основний акцент цьогорічного фестивалю – створення ідеальної моделі безмежної території для співіснування архітектури та простору «архітектура – простір». Учасники фестивалю презентували власні проекти та розповідали про те, як вдалося втілити ідеї та розробити креативні підходи.
За три фестивальних дні, у лекторії Prostoneba, виступили більш, ніж 30 спікерів – архітекторів та дизайнерів, які розповіли про безмежне натхнення та власний досвід, про подолання кордонів, роботу non-stop та презентували свої проекти в Україні та за її межами: архітектори Марко Савицький, Ольга Клейтман, Олексій Образцов, Богдан Куцевич, Кирилоа Чуйко, Анна Іскіердо, Дмитро Столяров, Віктор Кудін та Ольга Рябова, Толоченко Олександр та Світлана, Олексій Колеровий, Ладо Абрамішвілі, Остап Гром, головний архітектор Львова Юліан Чаgлінський та ін.
Дізнайтесь, як проходив вестиваль PROSTONEBA у цьому році, дивіться фотопідбірку від Build Portal >>>
Активну участь у конференції взяли й одеські представники групи компаній «Пространство» – генерального партнеру заходу. Вони продемонстрували нестандартний проект розробки та організації простору: вперше на українському ринку було використано чотиригранну модель простору, яка сьогодні застосовується у дослідженнях та розробці штучного інтелекту. 10 житлових кварталів зараз в роботі на різних ступенях готовності. Спільними для них є принципова мала поверховість та низька щільність забудови; незвично велика площа комерційних площ — більше однієї третини від загальної продаваної площі. При цьому добір функцій диктується не вигідністю для девелопера, а користю для мешканців — аж до безкоштовних клубних систем.
Що сьогодні визначає функцію приміщень та просторів? Який головний фактор визначає наші практики взаємодії з простором? Чи можна зазирнути в майбутнє та побачити, якою буде архітектура завтрашнього дня, та як це зробити?
У пошуках відповідей на ці питання, група «Пространство» займається вивченням, розробкою та втіленням засобів перетворення міського простору в масштабах багатофункціональних кварталів та мікрорайонів. До складу групи входять, з одного боку – девелоперські компанії, проектні інститути, дизайнерські бюро і будівельні управління, що відповідають за технологічну ланку, з іншого – журнал «Про|странство», креативний кластер та гуманітарні дослідницькі групи, які сприяють розвитку гуманітарно-креативної сфери. Така колаборація дозволяє формувати новий тип продукту, та замість традиційних для українського ринку «метрів квадратних» виробляти життєві простори, що мають властивості сталих сусідств та дозволяють розвивати та розкривати потенціал жителів та самих районів.
Джерело: PROSTONEBA
Інформацію розміщено на правах реклами
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.