Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
USD | 39.800 | 40.300 | 42.282 |
EUR | 40.000 | 41.000 | 43.559 |
USD | 42.250 | 42.720 | 42.282 |
EUR | 43.400 | 44.039 | 43.559 |
11 березня міська рада Львова погодила мирову угоду між товариством з обмеженою відповідальністю "Каньйон" та Інспекцією державного архітектурно- будівельного контролю Львова. За цю ухвалу проголосувало 42 депутати.
Зазначимо, що незаконна забудова знаходиться на вул. Т. Шевченка, 307-а, як інформує прес-служба міста.
ТОВ "Каньйон" зареєстроване у Львові, а його засновником є Наталія Щадило, яка також є співвласником "Винниківського" та "Краківського" ринків.
"Існує рішення суду щодо знесення цього багатоквартирного будинку. Ми мали багато судових процесів. ТзОВ "Каньйон" розпочало будівництво, було ряд порушень в містобудівній діяльності. Незважаючи на попередження, всі квартири є продані, люди, які повністю оплатили свої внески, не мають змоги отримати житло. Станом на сьогодні ЛМР вже зробила ряд кроків, було погоджено зміни до детального плану території і на цій ділянці можна будувати багатоквартирні житлові будинки, також змінено призначення земельної ділянки і виконком погодив видачу містобудівних умов та обмежень. Залишилось зробити останній крок. Ми підготували проект ухвали, який просимо погодили, але зі змінами", - розповіла Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.
Між Інспекцією і забудовником має бути погоджений договір. За словами Гелени Пайонкевич, перша та друга секції житлового будівництва вже наближаються до завершення, третя секція - лише на початку будівництва. Дві квартири є вільними і вони будуть підлягати передачі Львівській міській раді.
Як закріплено в умовах угоди, 10-11% відсотків вже збудованих об'єктів передається Львівській міській раді, а решта, що буде будуватись, буде сплачуватись інвестиційними внесками. Дві секції вже є збудовані, одна має лише фундамент.
"Мова зараз йде про дві квартири, які є готові, і це як гарантія, що ми отримаємо. Ми з забудовником мали розмови, що решта - це будуть соціального характеру об'єкти", - додала Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.
"Щоб допомогти тим людям увійти в ці квартири, міська рада змінила детальний план територій, ухвали приймались, ми виводили людей на легалізацію. Сьогодні ми робимо останній крок, щоб люди зайшли у свої квартири", - додав Анатолій Забарило, секретар Львівської міської ради.
Додатково директор юридичного департаменту озвучила, що зараз не вирішене ще питання на вул. Личаківській і на вул. На Нивах. "Всі ці історії виникли у той період, коли міська рада не мала повноважень контролювати це будівництво. Зараз у нас нема таких кричущих об'єктів, які б виникли після утворення нашої Інспекції ДАБК", - додала Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.
Відтак, відповідно до прийнятої ухвали, товариство з обмеженою відповідальністю "Каньйон"; зобов'язується при здачі об'єкта будівництва - багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями на вул. Т. Шевченка, 307-а (будинок №3 на генплані) на земельній ділянці (кадастровий №4-610-137-500:11:005:0001), що розташована на вул. Т. Шевченка, 307-а в експлуатацію, передати у власність територіальної громади м. Львова квартири, розташовані за вищевказаною адресою, а саме: однокімнатну квартиру №2а, 1-й поверх, загальною проектованою площею 51,5 (п'ятдесят одна і п'ять десятих) кв. м; двокімнатну квартиру №3а, 1-й поверх, загальною проектованою площею 68,6 (шістдесят вісім і шість десятих) кв. м.
Також товариство з обмеженою відповідальністю "Каньйон" зобов'язується при здачі об'єктів будівництва: житлових будинків: Секція - 4, Секція - 5, Секція - 6, на земельній ділянці (кадастровий №4-610-137-500:11:005:0001), що розташована на вул. Т. Шевченка, 307-а в експлуатацію, передати у власність територіальної громади м. Львова нерухоме майно загальною площею 960 (дев'ятсот шістдесят) кв. м за вказаною адресою.
"Забудовник, який здійснював будівництво будинку, відмовився продовжувати будівельні роботи. Замість них за ініціативи людей прийшов новий забудовник і завершення цих трьох корпусів - це ініціатива нового забудовника", - додала Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.
Нагадаємо, ще у 2016 році Інспекція держархбудконтролю виявила, що будинок на вул. Шевченка, 307а зведений з порушеннями. На цій ділянці мали облаштовувати готель, натомість розпочав зведення житлового комплексу. На момент розгляду справи у суді забудовник уже звів дві секції із запланованих 10-ти на навіть встиг продати квартири.
Під час засідання сесії 17 травня 2018 року депутати погодили зміну цільового призначення земельної ділянки забудовнику на житлове будівництво. Забудовника зобов'язали сплатити інвестиційний внесок у бюджет міста, привести в порядок усю документацію та здати в експлуатацію будинок.
Джерело: lviv1256.com
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.