РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.511 EUR: 46.887
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.511
EUR 40.000 41.000 46.887
USD 41.330 41.831 41.511
EUR 46.450 47.150 46.887
Новость

Держлісагентство запровадило електронний облік деревини

За електронного обліку на кожну колоду ділового лісу ставиться бирка, на дров’яну деревину бирка ставиться на партію.
3194
21 декабря 2018 г.



Доступ до Системи електронного обліку є у СБУ та Нацполіції  

У лісогосподарських підприємствах Державного агентства лісових ресурсів України запроваджено систему електронного обліку всієї заготовленої та реалізованої деревини.

Про це повідомив директор державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Держлісагентства Віктор Мельниченко.

“При наявності на підприємстві електронного обліку на кожну колоду ділового лісу ставиться бирка, на дров’яну деревину бирка ставиться на партію. Головним оператором Єдиної державної системи електронного обліку деревини є державне підприємство “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр” Держлісагентства”, - сказав Мельниченко.

Він зазначив, що доступ до Системи електронного обліку деревини (ЕОД) надано Національній поліції України та Службі безпеки України. Хоча, як уточнив Мельниченко, відомству підпорядковано лише 73% лісового фонду України, а 27% лісів належать постійним лісокористувачам інших відомств, у яких майже не впроваджено електронний облік.

Директор центру також поінформував, що за підтримки продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) створено автоматизовану систему “Сертифікат походження лісоматеріалів”, яку синхронізовано із Системою ЕОД. “Завдяки цьому значно підвищився контроль за видачею сертифікатів, забезпечено роботу всіх користувачів у режимі онлайн, унеможливлено повторне використання документів та фіктивних товарно-транспортних накладних”, - наголосив посадовець.

Джерело: Укрінформ

21 декабря 2018 г.
2760
Портал дозволяє прорахувати НДО на будь-якій ділянці. ...
21 декабря 2018 г.
3852
Новий комплекс прийматиме чемпіонат світу з веслування у 2022 році. ...
21 декабря 2018 г.
2588
Согласно прогнозам экспертов, недвижимость вырастет в цене сразу на двадцать процентов. ...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2754
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3970
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6393
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
07 мая 2025 г.
5820
Архітектура укриттів натхненна традиційними формами нігерійського житла, що полегшує адаптацію для л...
06 мая 2025 г.
4695
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
05 мая 2025 г.
919
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
06 мая 2025 г.
992
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1060
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
628
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
798
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!