РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

В столиці пішохідні переходи зроблять безпечнішими

В Києві подбають про безпеку пішоходів на дорогах
2587
09 ноября 2018 г.




12 пішохідних переходів підсвітять

У столиці на 12 наземних пішохідних переходах облаштують сенсорне освітлення, яке включатиметься за допомогою датчиків руху. За статистикою чимало ДТП трапляється саме через погане освітлення переходів, де водії не бачать пішоходів вчасно. Нововведення допоможе знизити рівень нещасних випадків і порушень із цієї причини. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

«Ми постійно працюємо над підвищенням безпеки дорожнього руху та прислуховуємось до побажань киян. Тому ми раді втілювати в життя проект Володимира Басовського у рамках Громадського бюджету – «Сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів». Крім того, це дасть змогу заощадити й електроенергію – за рахунок датчику руху, який реагує на пішохода», – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

За його інформацією, за результатами допорогових закупівель робіт із будівництва мереж сенсорного освітлення на 12 об’єктах уже укладають договори підряду за наступними адресами:

  • вул. Центральна та вул. 136-та Садова;
  • вул. Центральна та вул. 138-ма Садова;
  • просп. Петра Григоренка, біля будинку № 9 на вул. Михайла Гришка;
  • просп. Петра Григоренка, біля будинку № 12 на вул. Олександра Мишуги;
  • вул. Здолбунівська, 9 та 9-Б;
  • просп. Петра Григоренка, 9;
  • просп. Петра Григоренка, 18;
  • просп. Петра Григоренка, 1;
  • просп. Петра Григоренка, 12;
  • вул. Декабристів, 2-А;
  • вул. Івана Пулюя, біля будинку № 16-В на вул. Федора Ернста;
  • вул. Архітектора Ніколаєва, 17.

Джерело: прес-служба КМДА

09 ноября 2018 г.
3630
Локомотив "Тризуб" отправился в испытательный рейс...
09 ноября 2018 г.
2907
Минкульт запретил застраивать экс-парк Яланского в Запорожье, где уже вырубили все деревья...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3224
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9434
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2281
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
21 февраля 2025 г.
11361
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5510
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5403
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1559
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1431
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2246
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3022
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
587
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!