РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

Мінрегіон вдосконалив механізм відбору проектів Держфонду регіонального розвитку

Згідно зі змінами до постанови КМУ, встановлено чіткі терміни відбору проектів у регіонах і визначено мінімальну кошторисну вартість проектів
3138
13 августа 2018 г.



Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України встановило чіткі терміни відбору проектів, які можуть фінансуватися з Держфонду регіонального розвитку, та їх мінімальну вартість. Відповідні зміни внесені до постанови КМУ №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» постановою КМУ №574 від 18 липня 2018 року.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Внесено важливі зміни щодо фінансування проектів, які реалізуються за кошти Держфонду регіонального розвитку (ДФРР). По-перше, встановлюються чіткі терміни відбору проектів у регіонах, що дозволить прискорити їх реалізацію на місцях. По-друге, визначено мінімальну кошторисну вартість проектів, що подаються на фінансування ДФРР. Наприклад, від 5 млн грн - для будівництва чи реконструкції шкіл, технічного переоснащення лікарень, капітального ремонту садків. ДФРР дає регіонам можливість впровадити важливі проекти для людей – це школи, дитсадки, лікарні, ЦНАПи та інші. Тому закликаю регіони бути відповідальними, адже від якісної реалізації цих проектів залежить безпека, комфорт і якість життя людей», - сказав він.

 

Згідно зі змінами до постанови КМУ, встановлено чіткі терміни відбору проектів у регіонах: початок - не пізніше 15 січня,  завершення - не пізніше 1 травня. 

Відбір здійснюватиметься на наступний плановий рік. Тобто, до 1 травня 2019 року у регіонах повинні бути затверджені проекти, що будуть реалізовуватися у 2020 році. «Чим швидше вони затверджуватимуться, тим скоріше буде схвалено їх фінансування і безпосередньо розпочнуться роботи», - наголосив заступник міністра.

Крім того, визначено мінімальну кошторисну вартість проектів.

Від 5 млн грн - для проектів нового будівництва, реконструкції, капремонту та переоснащення, від 1 млн грн - для інших проектів, наприклад, закупівля шкільних автобусів тощо.

Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal

13 августа 2018 г.
4107
Озера откроют для посетителей уже этой осенью...
13 августа 2018 г.
3639
Жители Запорожья, возмущенные уничтожением 500 деревьев в сквере Яланского в центре города и намерен...
13 августа 2018 г.
3597
Антимонопольный комитет Украины оштрафовал ООО "Керамическая группа "Голден Тайл" (Киев) и ООО "Майд...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3094
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9298
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2277
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
Вчера
11342
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5503
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5370
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1532
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1425
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2125
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3021
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
584
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!