РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.814 EUR: 50.457
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.350 43.950 43.814
EUR 49.850 50.850 50.457
USD 43.550 44.001 43.814
EUR 50.220 50.971 50.457
Новость

Львов объявил конкурс на строительство мусороперерабатывающего завода

Заявки принимают до 9 июля, а в августе должна завершиться преквалификация участников. Победителя определят в октябре 2018 года

1397
12 июня 2018 г.



Львовское коммунальное предприятие "Зелене місто" объявило конкурс на строительство завода по переработке твердых бытовых отходов во Львове.

Соответствующее объявление размещено на сайте Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР), который финансирует проект.

Потенциальные участники должны соответствовать следующим требованиям:

- средний годовой оборот не менее 38 млн евро за последние три года,

- как минимум два успешно реализованных проекта, соответствующие предмету тендера. Эти контракты должны быть реализованы за последние 7 лет на сумму не менее 11 млн евро каждый,

- факт успешной эксплуатации аналогичного комплекса, построенного аппликантом, на протяжении минимум двух лет.

Согласно объявлению, заявки принимают до 9 июля, а в августе должна завершиться преквалификация участников. Победителя определят в октябре 2018 года.

Как указано в объявлении, завод проектной мощностью по переработке 240 тысяч тонн отходов в год должны построить за 24 месяца.

Напомним, 1 июня мэр Львова Андрей Садовый подписал кредитное соглашение с ЕБРР о выделении 35 млн евро. Пакет финансирования будет включать в себя 13-летний кредит ЕБРР в размере 20 млн евро и 5 млн евро кредита от Фонда чистых технологий на строительство мусороперерабатывающего завода, инвестиционный грант в размере до 10 млн евро от Восточноевропейского фонда энергоэффективности и окружающей среды (E5P) на рекультивацию Грибовицкого полигона.

Источник: Delo.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 июня 2018 г.
4064
На Сормовской, 3 арендатор начал строительные работы, полностью игнорируя не только решение Киевсове...
11 июня 2018 г.
2943
Для начала работы завода планируется привлечь около 150 млн грн...
11 июня 2018 г.
2678
Загальна вартість будівництва спорткомплексу становитиме приблизно 200 мільйонів гривень...
16 марта 2026 г.
7308
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3624
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3427
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1380
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2554
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2243
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!