РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.709 EUR: 47.313
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.709
EUR 40.000 41.000 47.313
USD 41.400 41.839 41.709
EUR 46.950 47.751 47.313
Новость

Українські підприємства закликають взяти участь у конкурсі проектів зі зменшення використання енергії

Три фіналісти конкурсу отримають на підтримку своєї ідеї 30 000 євро

1182
11 апреля 2018 г.



Підприємства та дослідницькі центри в Україні закликають взяти участь у конкурсі інноваційних проектів щодо позитивного впливу на клімат.

Продемонструвати еко-інновації та їх позитивний вплив на клімат закликає Фондом технічної допомоги(GGF) в рамках конкурсу CLIM @, який фінансується Європейською комісією у рамках ініціативи EU4Energy та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

В конкурсі можуть взяти стартапи, громадські організації, дослідницькі центри та інші організації, які працюють в сфері сталого розвитку та енергозбереження.

Три фіналісти конкурсу отримають на підтримку своєї ідеї 30 000 євро.

Отримати фінансову підтримку можуть проекти освітнього напряму та технологічних рішень, що зменшують використання енергії, скорочують відходи та стимулюють повторне використання відходів, як сировини.

Як зазначають організатори, учасники повинні подати заявки до 15 квітня 2018 року.

Відібрані проекти пройдуть менторський курс з кваліфікованими експертами і будуть представлені на заході у Франкфурті, а також візьмуть участь у Форумі сталого розвитку у червні 2018 року.  

Джерело: Еcotown 

11 апреля 2018 г.
1380
Тариф на отпуск электроэнергии для компании предлагается установить на уровне 69,98 коп. за 1 кВт/ч,...
10 апреля 2018 г.
1888
Мининфраструктуры намерено к 2030 году построить новые аэропорты, отремонтировать региональные авиау...
10 апреля 2018 г.
1559
Представители меткомбинатов и профильных ассоциаций перечислили болевые точки отрасли и возможные ме...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2727
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3950
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6378
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
866
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
468
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
02 мая 2025 г.
916
Якими є переваги модульних містечок і які види споруд можна в них запланувати...
11 апреля 2025 г.
2005
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1526
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
611
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
784
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!