РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.124 EUR: 48.292
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.124
EUR 40.000 41.000 48.292
USD 41.050 41.490 41.124
EUR 48.000 48.700 48.292
Новость

АНОНС: VI спеціалізована виставка ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА

VI спеціалізована виставка ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА відбудеться 6-8 листопада в МВЦ
1360
15 декабря 2017 г.



З 6 по 8 листопада 2018 на території Міжнародного виставкового центру відбудеться VI Спеціалізована виставка «Екологія підприємства».
Організатор - ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

Основна мета виставки: впровадження новітніх науково‑технічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища.

Орієнтуючись на прийняті міжнародні норми, що обмежують забруднення навколишнього середовища, в Україні постала гостра необхідність удосконалення сфери поводження з відходами полімерних матеріалів та гумовотехнічних виробів. Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з цим, тематика виставки доповнена новим розділом - Переробка відходів полімерів та гумотехнічних виробів.

Запрошуємо промислові та комерційні підприємства різних сфер діяльності поділитися своїми досягненнями та представити продукцію, відповідну таким тематичними напрямками:
- екологічний моніторинг та методики оцінки забруднення навколишнього природного середовища
- системи очищення промислових викидів у повітря
- поводження з твердими промисловими відходами та їх утилізація (технології, техніка та обладнання)
- переробка та утилізація відходів полімерів та гумотехнічних виробів (техніка та обладнання)
- методи очищення та відновлення ґрунтів
- технології звукоізоляції, боротьба з шумом та вібрацією
- контроль за електромагнітними та радіаційними випромінюваннями
- поводження з токсичними і радіологічними відходами
- екологічно безпечні технології та виробництва
- екотранспорт
У рамках виставки передбачено проведення конференцій, семінарів, «круглих столів» присвячених актуальним правовим, технічним та фінансовим питанням екологічної ситуації в Україні, міжнародному досвіду і співробітництву, а також перспективам розвитку технологій, пов'язаних з охороною навколишнього природного середовища.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
ТОВ "Міжнародний виставковий центр"
тел.: (044) 201-11-54, 201-11-62
e-mail: ecology@iec-expo.com.ua 


Джерело: Міжнародний виставковий центр
Інформацію розміщено на правах реклами

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы выставок и фестивалей
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 декабря 2017 г.
1624
XVII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ відбудеться 20-23 листопада 2018 в МВЦ...
14 декабря 2017 г.
1296
II Міжнародна спеціалізована виставка НАФТОГАЗЕКСПО - 2018 відбудеться 6-8 листопада...
14 декабря 2017 г.
1301
X Міжнародна спеціалізована виставка "КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК - 2018" відбудеться 3-5 квітня в М...
13 августа 2025 г.
3422
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
187552
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3451
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1773
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2162
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1410
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация