РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.641 EUR: 48.782
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.641
EUR 40.000 41.000 48.782
USD 41.550 41.999 41.641
EUR 48.750 49.451 48.782
Новость

АНОНС: Київський технічний ярмарок - 2018

X Міжнародна спеціалізована виставка "КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК - 2018" відбудеться 3-5 квітня в МВЦ
1284
14 декабря 2017 г.



З 3 по 5 квітня у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться X Міжнародна спеціалізована виставка «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2018».

Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя. Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого – надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.

Київський технічний ярмарок – це логічне продовження Міжнародного промислового форуму, найбільшої галузевої виставки України, яку Міжнародний виставковий центр більше 16 років поспіль проводить в останній тиждень листопада. Контакти, встановлені в процесі ознайомлення з новими розробками і технологіями, представленими на Промфорумі, можливо плідно розвинути і зміцнити під час весняного Київського технічного ярмарку.

NEW! Спеціальна експозиція "KyivMold": Форми. Прес-форми. Штампи.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, 
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел.: (044) 201-11-58 
e-mail: alexk@iec-expo.com.uais@iec-expo.com.ua 

Джерело: Міжнародний виставковий центр
Інформацію розміщено на правах реклами

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы выставок и фестивалей
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
13 декабря 2017 г.
1390
XVI Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ – 2018 відбудеться 6-8 листопада в МВЦ...
13 декабря 2017 г.
1279
VIII спеціалізована виставка ЄВРОБУДЕКСПО - 2018 відбудеться 6-8 листопада в МВЦ...
13 декабря 2017 г.
1235
IX спеціалізована виставка ДОРТЕХЕКСПО – 2018 відбудеться 6-8 листопада 2018 року в МВЦ...
16 июня 2025 г.
2772
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2552
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3014
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
01 января 2000 г.
3
Ідеальна адгезія: чому без бітумного праймера SWEETONDALE не варто починати покрівельні роботи...
Вчера
7032
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
27 июня 2025 г.
7007
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
19 июня 2025 г.
2973
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
460
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3075
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!