| Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
| USD | 43.650 | 44.250 | 44.000 |
| EUR | 50.800 | 51.800 | 51.458 |
| USD | 43.835 | 44.234 | 44.000 |
| EUR | 51.180 | 51.800 | 51.458 |
В Україні можуть переглянути підходи до бронювання військовозобов’язаних чоловіків, а також до надання відстрочок від мобілізації.
Про це в інтерв’ю виданню «Телеграф» заявив народний депутат Юрій Здебський.
Перевірка бронювань і відстрочок
За словами депутата, частина чоловіків дійсно виконує важливі функції на критично важливих підприємствах. Водночас, за його оцінкою, існують випадки необґрунтованого бронювання.
За його словами, питання скоріше не в самому бронюванні, а в підході до нього.
Окрему увагу, за словами Здебського, слід приділити відстрочкам.
«Звичайно, треба переглянути бронювання. Наразі на цій темі багато спекуляцій, але є й питання до відстрочок. У нас студентами стають в 50, і в 40 років», - каже нардеп.
Він наголосив, що треба думати та змінювати підходи, створювати чіткі правила, відстежувати бронювання та відстрочки, а для цього треба створити відповідний контрольний орган.
Хто має зберегти бронювання
На його думку, заброньованими мають залишитися працівники критичної інфраструктури, сільськогосподарського сектору та аграрії, адже вони важливі для функціонування країни в умовах війни.
Нагадаємо, член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський пропонує змінити підхід до бронювання: бізнес зможе залишити ключових працівників, якщо допоможе залучити нових людей до війська. «Компанія, яка має потребу зберегти певного спеціаліста, могла б забезпечити рекрутинг кількох осіб - наприклад, трьох, п’яти чи навіть десяти - які добровільно погодяться служити в армії», - пояснив Веніславський.
Підготовка води для житлових комплексів - як захистити обладнання і зменшити витрати
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.