| Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
| USD | 39.800 | 40.300 | 43.102 |
| EUR | 40.000 | 41.000 | 51.128 |
| USD | 42.880 | 43.281 | 43.102 |
| EUR | 50.850 | 51.501 | 51.128 |
У Бородянці на Київщині передали у користування ще десять відбудованих багатоквартирних будинків. Це черговий етап комплексної відбудови житлового фонду, пошкодженого під час повномасштабної війни.
Про це пише Build Portal з посиланням на Мінрозвитку.
Будинки реконструйовані з урахуванням сучасних стандартів. На дахах встановлено сонячні панелі з інверторами, які забезпечують електроенергією місця загального користування - під’їзди, сходові клітини, ліфти та прибудинкове освітлення. Частина виробленої електроенергії накопичується в батареях для стабільної роботи систем під час можливих відключень.
Окрім цього, мешканці вже відзначають, що у квартирах стало значно тепліше навіть в економному режимі роботи котлів. За словами представників влади, це є результатом проведеної сучасної термосанації та впроваджених енергоефективних рішень, які застосовано в усіх відбудованих будинках.
Паралельно у громаді продовжується відновлення інфраструктури. Прибудинкові території облаштовані дитячими майданчиками, тренажерами та зонами відпочинку. На вулиці Вокзальній створено спортивну локацію з майданчиками для футболу, баскетболу та інших видів активного дозвілля.
Загалом із близько 800 пошкоджених об’єктів у Бородянці вже відновлено понад 600. Окрім житлових будинків, триває модернізація інженерних мереж, відновлення закладів освіти, облаштування укриттів та формування безбар’єрного простору.
Технічні аспекти роботи з керамоблоком: руйнуємо міфи
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.