РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.004 EUR: 51.548
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.700 44.300 44.004
EUR 51.100 52.100 51.548
USD 43.870 44.234 44.004
EUR 51.500 52.070 51.548
Новость

Уряд України виділив 1 мільярд гривень на забезпечення житлом маломобільних осіб

Уряд виділив 1 млрд грн громадам на відновлення та адаптацію житла для маломобільних громадян
1746
01 сентября 2025 г.

1 млрд грн на житло для маломобільних громадян

Уряд України виділив 1 мільярд гривень на забезпечення житлом маломобільних громадян. Це рішення спрямоване на поліпшення житлових умов для людей з обмеженими можливостями, що дозволить їм отримати доступ до комфортного та доступного житла.

Кошти будуть розподілені між регіонами, що забезпечить реалізацію проектів, спрямованих на створення безбар'єрного середовища. Міністерство соціальної політики контролюватиме процес використання виділених коштів, щоб забезпечити ефективність їх витрат.

 «Маємо тисячі охочих, але не маємо маршрутів до професії» - Сергій Савицький про кадрову кризу у будівництві 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
delo
Фото:
Фото из открытых источников
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 августа 2025 г.
2334
Раніше механізм дистанційних обстежень запрацював на територіях активних бойових дій. Тепер його зас...
28 августа 2025 г.
2692
Урядом вже ухвалено необхідні Постанови для проведення масштабної інвентаризації майна, проте реаліз...
28 августа 2025 г.
3018
Розмір допомоги – до 2 млн грн на одну людину або сім’ю. Держава видаватиме житлові вауч...
16 марта 2026 г.
7462
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3810
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3512
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
177
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
23 апреля 2026 г.
1372
Мінрозвитку запрошує на онлайн-навчання: Робота База даних цін на будівельну продукцію та інші матер...
21 апреля 2026 г.
2492
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Видання Prof Build проведе захід з нагоди відзначення найефективніших жінок будівельної галузі
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закритий захід «Філігранність майбутнього: стійкість та енергія змін лідерок будівельної галузі».
Киев
28
апреля
1 000 грн