РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.956 EUR: 51.230
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.956
EUR 40.000 41.000 51.230
USD 42.660 43.090 42.956
EUR 51.170 51.800 51.230
Аналитика

Де найдешевше орендувати квартиру в Європі

Найнижчі ціни спостерігаються в Центральній та Південно-Східній Європі.
2167
04 августа 2025 г.

Оренда житла в Європі

Як повідомляється, аналітики вивчили 67 міст по всьому світу, серед яких 28 – європейські. Та зазначають, що найбільше подорожчання фіксують у країнах Південної та Східної Європи, а орендні ставки у великих містах Європи продовжують зростати.

У 2025 році середня орендна плата за трикімнатну квартиру в центрі одного з 28 найбільших міст Європи варіюється від 1 080 євро в Афінах до 5 088 євро в Лондоні.

Тільки у п’ятьох європейських містах середня плата за оренду нижча за 2 000 євро на місяць. Найдоступнішими є:

  • Афіни (1 080 євро);
  • Будапешт (1 225 євро),
  • Стамбул (1 614 євро),
  • Варшава (1 881 євро),
  • Гельсінкі (1 928 євро).

Найдорожчими є міста, які зосереджені у Західній і Північній Європі, де вартість оренди – понад 3 000 євро на місяць. Висока вартість оренди там пов’язана зі стабільною економікою, високим рівнем життя та обмеженою пропозицією на ринку житла. А попит на житло тут зумовлений високою діловою активністю та значною концентрацією міжнародних компаній.:

  • у швейцарських містах оренда перевищує 4 250 євро;
  • високі ціни також фіксуються в Дубліні, Люксембурзі, Парижі, Копенгагені та Мюнхені.

Загалом найдорожчі міста зосереджені у Західній і Північній Європі. Висока вартість оренди там пов’язана зі стабільною економікою, високим рівнем життя та обмеженою пропозицією на ринку житла.

 Гідроізоляція без компромісів: як праймер SWEETONDALE покращує надійність покрівель HYDROBASE у найскладніших умовах 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
bigkyiv
Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Аналитика рынка зарубежного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 июля 2025 г.
2398
Ринок комерційної нерухомості Європи не виправдовує очікувань щодо відновлення, продажі нерухомості ...
30 мая 2025 г.
2409
Ціни на 1-кімнатні квартири залишаються одним з найпопулярніших індикаторів доступності житла у євро...
14 января 2026 г.
3084
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3863
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3868
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
19 января 2026 г.
2061
20 січня 2026 року відбудеться презентація законопроєктів №13414 та №13415, які пропонують механізм ...
18 декабря 2025 г.
1760
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2343
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!