РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.447 EUR: 47.693
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.447
EUR 40.000 41.000 47.693
USD 41.170 41.656 41.447
EUR 47.500 48.251 47.693
Новость

Норвегія збудувала свою першу дорогу з бездротовою зарядкою для електромобілів

Пілотна програма триватиме один рік, протягом якого продуктивність та ефективність системи будуть ретельно перевірені
3130
16 января 2025 г.

Перша дорога для бездротової зарядки електромобілів у Норвегії

Норвегія досягає значних успіхів у сталому транспорті, встановивши свою першу дорогу з бездротовою зарядкою для електромобілів (EV) у Тронхеймі. Цей інноваційний проєкт має 100-метровий відрізок, вбудований у мідні котушки під дорожнім покриттям, що дозволяє електромобілям заряджатися під час руху.

Пілотна програма триватиме один рік, протягом якого продуктивність та ефективність системи будуть ретельно перевірені.

Система бездротової зарядки працює за принципом індуктивної зарядки, де спеціалізовані мідні котушки генерують електромагнітне поле, яке передає енергію транспортним засобам, оснащеним сумісними приймачами. Першу в Норвегії дорогу бездротової зарядки електромобілів у Тронхеймі встановила компанія Electreon Wireless, що базується в Ізраїлі.

Ця технологія спрямована на усунення необхідності зупинок для зарядки, що дозволяє електробусам безперервно працювати протягом дня. У випробуванні беруть участь три електробуси від китайського виробника Yutong і один від Higer, що забезпечить різноманітний автопарк для всебічного тестування можливостей системи.

Цілі та вплив на навколишнє середовище

Основна мета цього пілотного проєкту - визначити, чи може технологія бездротової зарядки служити єдиним джерелом енергії для електробусів. Дозволяючи автобусам заряджатися під час руху, ініціатива спрямована на скорочення викидів вуглецю та підвищення ефективності систем громадського транспорту. Крім того, система буде оцінена в суворих зимових умовах Тронхейма, щоб оцінити її стійкість і надійність в екстремальних погодних сценаріях.

Проєкт підтримується урядом Норвегії, орієнтовна вартість його становить до 22,4 млн норвезьких крон (приблизно $2,12 млн).

 Тенденції будівельного ринку України у 2024 році 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
news
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 января 2025 г.
1880
Завдяки цій партії рейок уже в березні-квітні буде виконано капітальний ремонт колії на ділянках Вій...
16 января 2025 г.
2363
У каталозі є повна інформація про 100 індустріальних парків в Україні...
16 января 2025 г.
4684
Будівлю п’ятого цеху колишнього заводу “Більшовик” у Києві знесуть для продовження...
26 мая 2025 г.
2985
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2890
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4175
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
40
Енергоефективність і THERMOWOOL: Як заощадити на опаленні та кондиціонуванні...
11 июня 2025 г.
1407
Дізнайтесь, як сервісне обслуговування кондиціонерів, діагностика HVAC і регламентні роботи забезпеч...
27 мая 2025 г.
2862
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1561
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
996
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация