РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.709 EUR: 47.313
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.709
EUR 40.000 41.000 47.313
USD 41.400 41.839 41.709
EUR 46.950 47.751 47.313
Новость

Ціна демонтажу цеху заводу “Більшовик” у Києві значно відрізнятиметься від початково очікуваної вартості

Будівлю п’ятого цеху колишнього заводу “Більшовик” у Києві знесуть для продовження реконструкції Шулявської транспортної розв’язки.
4652
16 января 2025 г.

Демонтажу цеху заводу “Більшовик” 

Як повідомляє prozorro, аукціон на демонтаж завершився перемогою компанії “Енергетично-дорожнє будівництво”, яка запропонувала виконати роботи за 80,5 мільйонів гривень. Це значно менше від початково очікуваної вартості у 126 мільйонів гривень.

Знесення будівлі є необхідною умовою для завершення будівництва з’їзду з транспортної розв’язки, оскільки споруда перешкоджає реалізації проекту. Тендер на демонтаж оголосило КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд” у грудні 2024 року.

Цікаво, що це вже друга спроба демонтувати цех. У 2023 році аналогічний тендер з очікуваною вартістю 93,38 мільйонів гривень завершився розірванням контракту з переможцем. У нинішньому аукціоні інші учасники пропонували ціни від 99,7 до 126 мільйонів гривень.

Завдяки зниженню вартості демонтажу міський бюджет зекономив понад 45 мільйонів гривень, а роботи можуть розпочатися найближчим часом.

 Тенденції будівельного ринку України у 2024 році 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
bigkyiv
15 января 2025 г.
2149
Відповідне дослідження проведено вже втретє. Його мета - зʼясувати, чи всі укриття, вказані на ...
15 января 2025 г.
3617
Регламент (ЄС) 2024/3110 замінить чинний Регламент (ЄС) № 305/2011. Основні зміни спрямовані на гарм...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2726
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3950
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6378
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
865
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
467
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
02 мая 2025 г.
915
Якими є переваги модульних містечок і які види споруд можна в них запланувати...
11 апреля 2025 г.
2005
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1526
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
611
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
784
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!