РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.774 EUR: 49.101
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.774
EUR 40.000 41.000 49.101
USD 41.500 42.010 41.774
EUR 48.800 49.490 49.101
Новость

єПам’ятка: близько 70 тисяч об'єктів можуть внести до реєстру нерухомих пам’яток

Загалом реєстр нерухомих культурних пам'яток та реєстр музейної спадщини на сьогодні є найнеобхіднішими, щоб мати можливість документувати усі злочини РФ та доводити на міжнародній арені, що всі ці об'єкти належать до українського музейного фонду
1633
08 июля 2024 г.

До єПам’ятки можуть бути внесені близько 50-70 тисяч об'єктів культурної спадщини

До Державного реєстру нерухомих пам’яток України (єПам’ятка) ще може бути внесено близько 50-70 тисяч об'єктів культурної спадщини.

Про це сказала заступниця міністра культури та інформаційної політики Анастасія Бондар.

"Ми цей реєстр почали розробляти ще до повномасштабного вторгнення, і та інформація, яку ми могли зібрати десь на січень 2022 року, вона туди внесена. На жаль, ті території, які вже були окуповані на той момент, про них інформація в реєстр не попала. Але ми розуміємо, що це ще десь близько 50-70 тисяч пам'яток", - сказала Бондар.

Вона зазначила, що наразі в міністерстві працюють над реєстром видавців та розповсюджувачів друкованої продукції, реєстром мережі закладів культури, реєстром майстрів народних та художніх промислів та над реєстром надавачів фінансової підтримки від держави в сфері культури.

За її словами, загалом реєстр нерухомих культурних пам'яток та реєстр музейної спадщини на сьогодні є найнеобхіднішими, щоб мати можливість документувати усі злочини РФ та доводити на міжнародній арені, що всі ці об'єкти належать до українського музейного фонду.

Як повідомлялося, до Державного реєстру нерухомих пам’яток України (єПам’ятка) вже було внесено дані щодо 105 532 об'єктів культурної спадщини.

У Міністерстві культури та інформаційної політики найближчим часом планують запустити електронний реєстр об'єктів музейної спадщини.

 Цікаво про будівництво: THERMOWOOL VENT - професійна лінійка теплоізоляційних матеріалів для навісних фасадних систем 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 июля 2024 г.
4543
Проєкт пілотної програми знаходиться між Енн-Арбором і Детройтом...
05 июля 2024 г.
2127
Продукти, які могли б вирощувати на цій площі, здатні забезпечити харчуванням 4,3 мільйона людей про...
05 июля 2024 г.
2509
Гармонізація тарифів може принести компанії додаткові 3-4 млрд грн до кінця року...
22 июля 2025 г.
2913
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2857
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2597
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6442
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
Вчера
1752
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
Сегодня
1549
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
810
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1699
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!