РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.751 EUR: 48.607
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.751
EUR 40.000 41.000 48.607
USD 41.500 42.010 41.751
EUR 48.300 49.000 48.607
Новость

Литва виділить 5 млн євро на відновлення шкіл і дитсадків в Україні

Гроші, зокрема, спрямують на обладнання бомбосховищ у школах і дитсадках
2160
30 мая 2024 г.
Наслідки влучання російського дрона у школу в Ромнах. Фото Суспільне Суми

5 млн євро на відновлення
шкіл і дитсадків

У середу, 29 травня, уряд Литви схвалив постанову Мінфіну про виділення 5 млн євро на сферу освіти України. Про це повідомляє Delfi.

Гроші підуть на відновлення зруйнованих шкіл і дитячих садочків в Україні, а також обладнання бомбосховищ і встановлення інших засобів захисту.

"На тлі російської війни проти України, що триває, ми маємо допомогти українцям зберегти надію на майбутнє. Для цього надзвичайно важливою є можливість здійснювати просвітництво молодого покоління навіть в умовах війни із забезпеченням навчання дітей, попри постійний ризик авіаударів", – заявила міністерка фінансів Литви Гінтаре Скайсте.

За її словами, виділені Литвою кошти доповнять двосторонні проєкти з відновлення і сприятимуть розширенню підтримки з боку міжнародної спільноти.

Кошти будуть переведені на рахунок Міністерства освіти й науки в Національному банку України.


Цікаво про нерухомість:
 в яку нерухомість за кордоном інвестують українці


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
finance
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 мая 2024 г.
1984
Харків буде пріоритетним у пакеті фінансування Швеції...
23 мая 2024 г.
2672
Це кошти для компенсацій громадянам вартості зроблених ремонтів у будинках, які постраждал...
20 мая 2024 г.
1828
Фонд, створений австрійськими Міністерством фінансів та експортним кредитним агентством OeKB, може з...
16 июня 2025 г.
2836
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2582
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3058
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
01 января 2000 г.
25
Покрокова інструкція з монтажу плоскої покрівлі: від підготовки основи до наплавлення фінішного шару...
18 июля 2025 г.
688
Надежная и качественная запорная арматура проверенная временем от поставщика в Украине. Клапаны, вен...
18 июля 2025 г.
4270
Метою ініціативи є підвищення темпів будівництва та спрощення погоджень. Так, типові проєкти можна б...
18 июля 2025 г.
1601
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
14 июля 2025 г.
1443
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
19 июня 2025 г.
3226
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!