РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.641 EUR: 48.782
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.641
EUR 40.000 41.000 48.782
USD 41.500 41.999 41.641
EUR 48.650 49.351 48.782
Новость

Швеція надасть Україні $60 млн на відновлення енергетичної інфраструктури

Харків буде пріоритетним у пакеті фінансування Швеції
1979
29 мая 2024 г.
Міністр міжнародної співпраці та зовнішньої торгівлі Швеції Юган Форсселл (фото: скриншот/regeringen. se)

Відновлення енергетичної
інфраструктури

Уряд Швеції схвалив виділення 650 млн крон ($61 млн) на відновлення та підтримку енергопостачання в Україні. Про це повідомляється на порталі шведського уряду.

Пакет допомоги розділений на дві частини: $47 млн буде надано Україні через "Фонд енергетичної підтримки України" Енергетичного співтовариства. Решту суми ($14 млн) – через Програму розвитку ООН (ПРООН).

"Фонд енергетичної підтримки" збирає кошти від урядів, міжнародних організацій та фінансових установ для фінансування ключових потреб України в енергопостачанні, таких як придбання технічного обладнання.

Підтримка через ПРООН піде на фінансування термінового будівництва енергетичної інфраструктури в Україні.

Харків буде пріоритетним у цьому фінансуванні, але на підтримку зможуть розраховувати й інші регіони України, зокрема Одеса, Київ та Миколаїв, зазначають у шведському уряді.

"Підтримка Швеції України є потужною та довгостроковою. Росія дедалі активніше атакує українську енергетичну систему з метою вивести з ладу життєво важливу громадську інфраструктуру. Щоб підвищити стійкість України, ми зараз збільшуємо нашу підтримку енергетичного сектору", – прокоментував міністр міжнародної співпраці та зовнішньої торгівлі Юган Форсселл. 


Цікаво про нерухомість:
 в яку нерухомість за кордоном інвестують українці


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
biz
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 мая 2024 г.
2669
Це кошти для компенсацій громадянам вартості зроблених ремонтів у будинках, які постраждал...
20 мая 2024 г.
1822
Фонд, створений австрійськими Міністерством фінансів та експортним кредитним агентством OeKB, може з...
20 мая 2024 г.
1977
Президентка Молдови під час бесіди з канцлером Німеччини зазначила допомогу ФРН для Києва...
16 июня 2025 г.
2766
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3009
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6975
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8788
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4469
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2862
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
455
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3066
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!