РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.265 EUR: 50.966
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.265
EUR 40.000 41.000 50.966
USD 43.010 43.471 43.265
EUR 50.670 51.269 50.966
Новость

На Київщині відбудували ще один знищений ворогом міст (ФОТО)

Міст відбудували в межах пілотного проєкту з фінансуванням від Уряду Великої Британії
4220
07 марта 2024 г.

Відбудовано міст 
через річку Жерева

У Іванківськіій громаді на Київщині відкрили рух відновленим мостом через річку Жерева, який зруйнували росіяни у березні 2022 року після відходу з Київщини – загнали на нього автомобіль “Урал”, завантажений боєприпасами, і підірвали. Наслідки виявилися жахливими – міст вщент розбито. Крім того, під час відбудови мосту неодноразово знаходили вибухонебезпечні предмети.

Про це повідомляє Служба відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області.

За даними Служби, міст відбудували в межах пілотного проєкту з фінансуванням від Уряду Великої Британії (UK Export Finance). 

Мостовий перехід завдовжки 36 метрів через річку Жерева розташований на автомобільній дорозі територіального значення Т-10-05 – Іванків /М-07/ та зʼєднує села Жеревпілля та Розважів. Він значно спростить сполучення для місцевих мешканців та забезпечить стабільну роботу транспортної мережі Київщини.

Під час відбудови на мосту змонтували балки, влаштували монолітну плиту, встановили деформаційні шви; облаштували монолітні тротуари, гідроізоляцію, систему водовідведення, два шари асфальтобетону та нанесли розмітку.


Цікаво про ремонти і будівництво:
 люк-невидимка: якими можуть бути ревізійні люки під плитку і в чому їх переваги



Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 марта 2024 г.
2618
Зазначається, що цією ж постановою затверджено перелік проєктів (обʼєктів, заходів), на які виділені...
05 марта 2024 г.
2771
Частина коштів буде спрямована на фінансування процесів відновлення в громадах напряму, але остаточн...
05 марта 2024 г.
2512
Вже триває спільна робота над конкретними проєктами, які будуть повністю або частково реалізовуватис...
14 января 2026 г.
3241
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4034
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4029
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
1304
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1214
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
17 февраля 2026 г.
2044
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес IBC 2026, Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість: головні подія року для ринку нерухомості України
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
необходима регистрация