РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.439 EUR: 47.075
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.439
EUR 40.000 41.000 47.075
USD 41.200 41.656 41.439
EUR 46.600 47.351 47.075
Новость

Ще 33 регіональні проєкти відновлення отримають кошти за програмою ЄІБ (ІНФОГРАФІКА)

Джерелом субвенції є кошти, виділені Європейським інвестиційним банком в рамках спільної програми України та ЄІБ «Програма з відновлення України»
1917
05 октября 2023 г.


Перерозподіл субвенцій


Кабінет Міністрів затвердив перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для можливості реалізації додаткових 33 регіональних проєктів відновлення.

Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури у Фейсбуці.



Наголошується, що джерелом субвенції є кошти, виділені Європейським інвестиційним банком в рамках спільної програми України та ЄІБ «Програма з відновлення України».

В рамках програми було затверджено виділення 5,292 млрд грн на фінансування 108 проєктів громад, які пройшли конкурсний відбір за процедурою, погодженою з ЄІБ.

Читайте:

Таким чином загальна сума субвенції в розмірі майже 5,3 мільярда гривень буде перерозподілена на відновлення 141 регіонального проєкту.

Кошти будуть надані на відновлення закладів освіти, охорони здоров’я, центрів надання адміністративних послуг, об’єктів життєдіяльності населення тощо у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

Як повідомлялося, Європейський інвестбанк є одним із найбільших кредиторів України. На сьогодні портфель проєктів, які реалізує ЄІБ з українським державним, комунальним секторами та бізнесом, сягає понад 7 млрд євро.


Цікаво про ремонти: 
тече плоска покрівля – що робити?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
ukrinform
05 октября 2023 г.
4255
Відновлення шляхопроводу дозволить забезпечити транспортне сполучення центральних районів Чернігівщи...
04 октября 2023 г.
3035
В Україні зараз у реєстрі перебувають 65 індустріальних парків, з них половина були з...
04 октября 2023 г.
2282
Наразі Міністерство опрацьовує можливість складання іспитів онлайн в Єдиній державній електронній си...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2747
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3966
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6387
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
5811
Архітектура укриттів натхненна традиційними формами нігерійського житла, що полегшує адаптацію для л...
06 мая 2025 г.
4683
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
05 мая 2025 г.
887
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
06 мая 2025 г.
969
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1033
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
622
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
793
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!