РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.447 EUR: 47.693
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.447
EUR 40.000 41.000 47.693
USD 41.170 41.656 41.447
EUR 47.500 48.251 47.693
Новость

АНОНС: другий раунд публічних консультацій з питань компенсацій за житло, 6 жовтня, online (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

Цього разу в центрі уваги – напрямок «Схід», до якого увійдуть усі східні та деякі центральні області України
1587
04 октября 2023 г.


Публічні консультації з
питань компенсацій за житло


Коли: 
6 жовтня
Формат: online
Деталі щодо участі – за посиланням: bit.ly/48uIpYq

Другий раунд публічних консультацій «Удосконалення механізму отримання громадянами України компенсації за житло, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії росії проти України» відбудеться в онлайн-режимі в п’ятницю, 6 жовтня.

Цього разу в центрі уваги – напрямок «Схід», до якого увійдуть усі східні та деякі центральні області України. Тож запрошуємо до участі мешканців відповідних регіонів України, ВПО, що мешкають в цих регіонах, а також тих, хто має там пошкоджене майно. Йдеться про Донецьку, Луганську, Харківську, Дніпропетровську, Полтавську, Кіровоградську, Черкаську та Вінницьку області.

Деталі щодо участі в консультаціях – за посиланням: bit.ly/48uIpYq

Нагадаємо: консультації ініційовані Головою комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк у партнерстві з ГО «Інститут Республіка».

Їхня мета – зібрати факти та думки на тему компенсації за пошкоджене/знищене майно від усіх учасників процесу. Особлива увага звертається на типові недоліки та на пропозиції щодо їх подолання. На основі отриманих даних будуть сформовані загальні рекомендації щодо покращення механізму виплати компенсацій, в тому числі зміни до нормативних документів.

Учасників консультацій діляться на чотири групи.

  1. Виконавці: представники органів місцевого самоврядування та військово-цивільних адміністрацій, представники оціночних комісій та громадських організацій у складі комісій, а також «Укрпошти», яка має обмінювати житлові сертифікати за знищене житло на кошти.
  2. Юридична група: представники Міністерства юстиції та судів різних інстанцій, нотаріуси, технічні інвентаризатори, оцінювачі майна.
  3. Отримувачі компенсації: люди, чиє майно було пошкоджено/знищено війною, та їх спадкоємці чи законні представники.
  4. Експерти: представники Міністерств відновлення, цифрової трансформації, юстиції, соціальної політики, а також Фонду держмайна, депутати, юристи, профільні громадські організації.

Перший раунд консультацій відбувся 20 вересня у форматі онлайн. В ньому брали участь мешканці північних і західних регіонів України. Серед питань, що обговорювалися під час заходу, зокрема, були такі:

  • розміри компенсацій, невідповідні ринковій вартості житла;
  • гальмування виплат у разі втрати зв’язку зі співвласником житла;
  • подача заявок на відшкодування не лише в Дії, а й паперовій формі через ЦНАПи, органи соціального захисту населення або нотаріусів.


Цікаво про ремонти: 
тече плоска покрівля – що робити?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
sluga-narodu
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы форумов, конгрессов, заседаний
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 октября 2023 г.
3296
05-06 жовтня 2023 року у КВЦ «Парковий» у Києві, відбудеться Архітектурно-будівельний BU...
27 сентября 2023 г.
2373
Заняття ж розпочнуться 25 жовтня 2023 року й триватимуть до 24 лютого 2024 року. За цей час слухачі ...
27 сентября 2023 г.
2982
28 вересня відбудеться захід, який об'єднає експертів, постачальників та виробників сфери вентильова...
26 мая 2025 г.
2986
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2890
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4179
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
42
Енергоефективність і THERMOWOOL: Як заощадити на опаленні та кондиціонуванні...
11 июня 2025 г.
1569
Дізнайтесь, як сервісне обслуговування кондиціонерів, діагностика HVAC і регламентні роботи забезпеч...
27 мая 2025 г.
2862
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1563
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
996
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация