РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.250 EUR: 48.382
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.250
EUR 40.000 41.000 48.382
USD 41.000 41.490 41.250
EUR 48.160 48.771 48.382
Новость

В Шотландії можна безкоштовно орендувати будинок Шрека (ФОТО)

Житло можна орендувати на одну-дві ночі максимум для трьох гостей із 27 до 29 жовтня. Оренда буде безплатною, як данина тому, що болото Шрека стало притулком для казкових персонажів
5846
28 сентября 2023 г.


Будинок Шрека


З 13 жовтня на сервісі Airbnb з’явиться можливість забронювати житло Шрека з однойменного мультфільму. Будинок знаходиться в Шотландії, згідно з оголошенням, орендарем виступає Осел.

Житло можна орендувати на одну-дві ночі максимум для трьох гостей із 27 до 29 жовтня. Оренда буде безплатною, як данина тому, що болото Шрека стало притулком для казкових персонажів. 

"Болото Шрека чудове. Просто прекрасне, ідеальне місце для розваг. Мені подобається тут все: зарослий ландшафт, скромний інтер’єр, гарні валуни. Я не можу дочекатися, коли гості самі відчують цей брудний шматочок раю", - розповів Осел.

Зазначається, що гості матимуть змогу провести час біля вогнища, щоб розповідати історії до ночі. Вони також зможуть відпочити та насолодитися парфе, гріючись під теплим світлом "свічок із вушної сірки". А вранці Осел приготує відвідувачам вафлі. 

Бронювання можуть здійснити лише користувачі з активним профілем Airbnb. Серед мешканців не можуть бути діти віком до 5 років.

В оголошенні зазначають, що у будиночку немає туалету та ванної кімнати – вони розташовані в окремій будівлі, за 20 метрів від будинку Шрека.




 


Цікаво про ремонти: 
технічна ізоляція – як заощадити на опаленні?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
life
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 сентября 2023 г.
5425
Лабіринт тунелів площею 8 000 квадратних метрів розташований під центром Лондона, приблизно на 40 м ...
27 сентября 2023 г.
2265
У програмах прописані напрямки, за якими кожна служба має працювати, щоб не допустити корупційних пр...
13 августа 2025 г.
3406
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
187533
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3440
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1746
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2144
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1395
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация