РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.272 EUR: 49.515
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.272
EUR 40.000 41.000 49.515
USD 42.050 42.530 42.272
EUR 49.350 49.980 49.515
Новость

Зможуть забезпечувати електроенергією критичну інфраструктуру: Україна отримає від ЄС 5700 сонячних панелей

Панелі здатні покрити 11 000 квадратних метрів дахів громадських будівель
4387
06 марта 2023 г.


ЄС передасть Україні
5700 сонячних панелей


Україна отримає першу партію 5700 сонячних панелей для забезпечення електроенергією критичної інфраструктури на тлі російських ракетних атак. Про це заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

"Зараз я можу оголосити, що перша партія сонячних панелей невдовзі буде доставлена до України. ENEL (італійська енергетична компанія. – Ред.) пожертвує 5700 панелей Україні. Сонячні панелі вироблені в Європі, в Катанії, за підтримки Європейського фонду інновацій", – сказала вона.

Панелі здатні покрити 11 000 квадратних метрів дахів громадських будівель і зможуть забезпечувати електроенергією школи, лікарні та пожежні частини.

"Я впевнена, що інші європейські компанії, а також інші члени ЄС будуть натхнені цим першим кроком, щоб Україна могла працювати на чисто виробленій електроенергії, виробленій вдома", – зазначила Урсула фон дер Ляєн.

У Міненергетики України уточнили, що панелі надійдуть до літа.

Цікаво про будівництво: справжній PENETRON американського походження!

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник:
biz
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 марта 2023 г.
5544
Замість демонтованих уламків підірваної штучної споруди, буде міст на опорах з гофрованої сталі...
03 марта 2023 г.
8882
Журналісти дізналися, кому запропонували і хто вже погодився допомогти з відбудовую міст ч...
02 марта 2023 г.
4387
Транспортування цього автотрансформатора до України стало найбільшою логістичною операцією, яка коли...
21 ноября 2025 г.
3555
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3687
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3950
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
11 декабря 2025 г.
2021
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
945
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1396
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: 11 грудня відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация