РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.248 EUR: 49.472
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.248
EUR 40.000 41.000 49.472
USD 42.000 42.369 42.248
EUR 49.230 49.930 49.472
Новость

Як змінився ринок оренди житла в Україні (ІНФОГРАФІКА)

У першому місяці року середня ціна оренди на 1-кімнатну квартиру в Києві зросла на 12,8% порівняно з груднем і склала 15,6 тис. грн.
16021
06 февраля 2023 г.

Ринок оренди
житла у січні


На ринку оренди житла в Україні простежується тенденція до підвищеного попиту на квартири в будинках на нижчих поверхах. Про це йдеться у дослідженні спеціалізованого сайту з пошуку нерухомості.

Зокрема, у Києві на 23% популярнішим за переглядами є житло до 5-го поверху, ніж те, що є вищим за 10-й поверх.

Якщо розглядати пропозиції оренди з індивідуальним газовим опаленням у столиці, то таких варіантів 3%, а в Київській області – 36,4%. Найвищий показник з пропозиціями оренди квартири з індивідуальним газовим опаленням у Івано-Франківській (74%), Львівській (60,8%) та Тернопільській (57,7%) областях.

Попит на оренду житла з індивідуальним типом опалення (газове та електричне) у січні поточного року порівняно з груднем минулого року суттєво зріс. У Києві на 92% більше розглядають пропозиції з індивідуального опалення, а у Львівській області – на 111% більше.

Щодо вартості оренди, то в січні проти грудня середня ціна оренди на 1-кімнатну квартиру в Києві зросла на 12,8% і склала 15 576 грн. Однак порівняно з січнем 2022 року спостерігається падіння вартості майже на 11%.

Серед наявних пропозицій на маркетплейсі найнижчу середню вартість на оренду однокімнатної квартири зафіксовано в Херсонській області – 1900 грн, що є на 36,7% менше проти грудня 2022 року та майже на 61% – проти січня 2022 року.












 

Цікаво дізнатись: асортимент і переваги роботи з магазином будматеріалів "КУБ"

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Аналітика: DOM. RIA

Источник:
ubr
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
аналитика: недвижимость *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 февраля 2023 г.
7690
Читайте, як змінився попит і ціни у новобудовах і вторинному ринку житла...
02 февраля 2023 г.
2298
Найстійкішими виявилися ті ТЦ, що торгують товарами першої необхідності та пропонують повсякденні по...
24 января 2023 г.
8542
Ринок купівлі-продажу житла відреагував на повномасштабне російське вторгнення суттєвим скороченням ...
21 ноября 2025 г.
3625
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3729
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
4008
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
18 декабря 2025 г.
1587
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2152
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
1003
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!