РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.662 EUR: 48.324
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.662
EUR 40.000 41.000 48.324
USD 41.400 41.831 41.662
EUR 48.300 49.000 48.324
Новость

Місто почне провалюватись, – Андрющенко, про зсуви ґрунту у Маріуполі

Унаслідок бомбардувань, обстрілів і пошкоджень водомережі, в місті утворюються вирви
2681
29 августа 2022 г.


Маріуполь потрохи
почне провалюватися


У Маріуполі спостерігаються значні проблеми із зсувом ґрунту. 

Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він зазначив, що такі вирви утворюються в різних частинах міста.


Великий провал у землі є в самому центрі

Андрющенко розповів, що чи не найбільша вирва в місті утворилась у самому його центрі. І це дуже показово, бо біля неї днями помпезно відкрили перший світлофор.

"Цю дірку намагаються не помічати. Вона виросла зі щілини в асфальті і за тиждень перетворилась у величезну вирву. Насправді це очікує більшу частину міста", – зауважив радник міського голови міста.



За його словами, зсуви ґрунти відбуваються через кілька причин. Це наслідки масованих обстрілів і бомбардувань, а також недосконалий ремонт водомережі росіянами.

"Вони відремонтували це там, де можна було. А на всілякі пробоїни в підземеллі просто не звертають уваги", – наголосив Андрющенко.

Тож, продовжив він, вода підмиває фасади, землю і такі діри з'являтимуться все частіше. А ще додав, що через це, навіть при розборі завалів чи початку будівництв, в окупантів в'язнуть трактори.

"Вода тече і по землі, і під землею, цілі річки. А коли настане осінь, то побачимо, як місто почне провалюватись", – підкреслив радник міського голови Маріуполя.



росіяни будують мікрорайони, а люди живуть у підвалах

Андрющенко також розповів, що росіяни почали будувати мікрорайони. Зокрема найбільш гучним таким будівництвом є квартал від міністерства оборони росії. Вони обіцяють до кінця року побудувати тисячу квартир і забезпечити притулком приблизно 2 з половиною тисячі маріупольців.

"Насправді близько 40 тисяч людей у місті не мають де жити. Живуть у зруйнованому житлі або й досі у підвалах, під'їздах. Тому це не відповідає запиту", – сказав Андрющенко.

Також, за його словами, росіяни будують ще два маленькі мікрорайони, буквально по парі будинків. Це так звані бетонні курники путіна.

Збирають одна на одну такі бетонні клітини, не утеплюють їх ніяк. І за нашою інформацією в ці будинки планують розселяти освітян і медиків, яких вони спробують привезти працювати в місті, – зазначив радник міського голови міста.

Цікаво про ремонти: для чого потрібна, як вибрати та користуватися шпаклівкою для стін

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
24tv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 августа 2022 г.
8753
Київрада розглянула перший пакет перейменувань столичних вулиць у рамках дерусифікації...
26 августа 2022 г.
3459
Жителі Мелітополя та району, яким вдалося виїхати з окупації, зможуть оформити фінансову допомогу од...
25 августа 2022 г.
929
російським окупантам досі не вдається захопити всю Луганську область. У своєму прагненні захопити зе...
16 июня 2025 г.
2765
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2548
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3002
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
8770
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4463
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
23 июня 2025 г.
4605
Археологічний парк Помпеїв відтворив стародавній Сад Геркулеса, в якому виготовляли парфуми...
19 июня 2025 г.
2839
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
451
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3054
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!