РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.585 EUR: 48.638
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.585
EUR 40.000 41.000 48.638
USD 41.330 41.831 41.585
EUR 48.300 49.000 48.638
Новость

Ділянку київського півкільця відремонтують за понад 620 млн грн

До 2026 року мають відремонтувати ділянку від Жулянського шляхопроводу до повороту у місто Вишневе
2021
20 июля 2022 г.


Ремонт київського півкільця
від Жулян до Вишневого


«Київавтодор» оголосив тендер на капітальний ремонт півкільця від Жулянського шляхопроводу до повороту у місто Вишневе. Очікувана вартість закупівлі – 626,4 млн гривень.

Тендер оголосили ще до початку повномасштабного наступу РФ. Початок аукціону відбудеться 16 серпня. Дати початку торгів були перенесені.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має здійснити капітальний ремонт Київського півкільця до кінця 2026 року. У ході ремонту мають демонтувати елементи існуючих споруд, оновити дорожнє покриття, укріпити узбіччя, відремонтувати підземний перехід, облаштувати дощову каналізацію та встановити нове освітлення.

Під час ремонту мають облаштувати велосипедну доріжку площею покриття 1500 квадратних метрів, острівці безпеки, встановити 410 штук антипаркувальних стовпчиків. До переліку робіт входить встановлення нових дорожніх знаків, світлофорів, огородження, нанесення розмітки, благоустрій та озеленення, зокрема йдеться про 548 платанів.

Через війну київський бюджет втратить до третини очікуваних доходів – близько 20 млрд гривень. Цього року місто мало відкрити Подільсько-Воскресенський міст та продовжити будівництво метро на Виноградар. Проте плани відкладаються.

14 липня Київрада внесла зміни до бюджету. Рішення, які прийняли депутати КМР, дозволить перерозподілити видатки загального і спеціального фондів та збільшити фінансування пріоритетних для міста напрямів. Зокрема, утримання та розвиток громадського транспорту, доріг та відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок агресії РФ.

Цікаво про ремонти: для чого потрібна, як вибрати та користуватися шпаклівкою для стін

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
hmarochos
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 июля 2022 г.
1294
Траса довжиною 263 кілометри поєднає повітряний простір над Редінгом, Оксфордом, Мілтон-Кейнсом...
19 июля 2022 г.
3081
“Київзеленбуд” показав ескізи майбутнього скверу на Калнишевського. Зазначається, щ...
19 июля 2022 г.
1165
На погіршення чекають бізнеси всіх видів економічної діяльності, за винятком підприємств будівництва...
16 июня 2025 г.
2766
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3005
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6970
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8787
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4468
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2854
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
454
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3065
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!