РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.684 EUR: 48.091
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.684
EUR 40.000 41.000 48.091
USD 41.500 41.999 41.684
EUR 47.890 48.539 48.091
Новость

Ворог зруйнував 45 млн кв. м житла

Майже 88 тис. українських родин втратили житло через руйнування, завдані окупантами
971
09 июня 2022 г.


Втрачено 45 млн кв. м житла


Загальні втрати житлового фонду України за час повномасштабного вторгнення рф в Україну становлять майже 45 млн кв. м. Обрахунки втраченого чи пошкодженого житла перевищили $40 млрд.

Згідно з останніми даними Київської школи економіки, майже 88 тис. українських родин втратили житло через руйнування, завдані окупантами.

Найбільші втрати житла зафіксовано в Донецькій, Харківській, Луганській, Чернігівській та Київській областях.

Найбільше постраждали від війни міста, що перетворилися на поля бойових дій. Це Маріуполь, де зруйновано найбільшу кількість житла. Далі за кількістю значних руйнувань ідуть Харків, де знищено 30% житла, Чернігів і Сєвєродонецьк.

«Це не ринкова вартість пошкоджених об'єктів, а підрахунки робіт із відновлення та відбудови міст. Важливо зрозуміти, що в оцінку не включено активи, розташовані на тимчасово окупованих територіях. Також не бралися до уваги руйнування з боку росії, що сталися до 24 лютого, починаючи з агресії 2014 року», - заявили експерти.

Наразі неможливо підрахувати, яку частину будівель пошкоджено, яка піддається реконструкції, а яку знищено вщент.

Загальні збитки, завдані інфраструктурі країни внаслідок вторгнення, оцінюються в $104 млрд.

Збитки за зруйноване житло фіксуватимуть у єдиному документі

Цікаво про будівництво: з чого краще побудувати будинок?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
thepage
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
09 июня 2022 г.
3373
Розповідаємо, хто в червні може отримати нові виплати від Червоного Хреста та як їх оформити...
08 июня 2022 г.
1483
Створено концепт пасажирського терміналу «Мрія» в Гостомелі. Проєкт розробили ...
08 июня 2022 г.
971
Дорожники повідомили про проблеми гострого дефіциту матеріалів та конструкцій...
31 июля 2025 г.
3248
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2975
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2894
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
Сегодня
5499
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5441
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
440
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
Вчера
1082
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Вчера
2731
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2001
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!