РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.372 EUR: 48.468
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.372
EUR 40.000 41.000 48.468
USD 41.100 41.490 41.372
EUR 47.930 48.700 48.468
Новость

Ринок оренди житла України: як змінились ціни в регіонах і де попит зріс на 316% (ІНФОГРАФІКА)

Оренда житла подорожчала майже у всіх регіонах України
11541
24 мая 2022 г.


Ринок оренди
житла України


Максимальне зростання цін на оренду в Закарпатській області (+225%), а мінімальне у Полтавській та Кіровоградській (+5%), йдеться у повідомленні сервісу з пошуку нерухомості.

Аналітики порталу порівнювали показники жовтня 2021 з травнем 2022 року. Дані не доступні у трьох регіонах – Донецькій та Луганській областях, Криму.

На 12 травня, за даними ООН, в Україні було 8 млн людей, які були змушені покинути своє житло. Тому попит на оренду в областях, в яких немає активних бойових дій, суттево зріс.


Попит

За даними сервісу з пошуку нерухомості, найчастіше квартири шукають у Тернопільській області – приріст запитів становить 373% у порівнянні з 2021 роком. На Закарпатті попит зріс на 316%, у Хмельницькій – на 280%, у Черкаській – на 196%.

Читайте:


Вартість

Внаслідок зростання попиту оренда житла подорожчала. Аналітики порталу вказують на зміну вартості в доларах. 

Вартість оренди квадратного метра у доларах найбільше зросла у Закарпатській області – на 225% у порівнянні з довоєнним часом. Далі йдуть Чернівецька область – на 156%, Івано-Франківська область – зростання на 128%, Львівська – на 96% та Черкаська – на 88%.

Читайте:


Пропозиція

Йдеться про кількість пропозицій, тобто кількість оголошень оренди. Їх може бути менше як за рахунок великого попиту, так і за рахунок того, що власники прибрали оголошення.

На скільки менше оголошень по областях:

- у Херсонській області (але вони є попри тимчасову окупацію) – на 90%;

- у Миколаївській, Черкаській, Рівненській, Тернопільській областях – на 83-86%;

- у Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській, Хмельницькій, Кіровоградській – від 72 до 79%.

У Чернігівській області кількість пропозицій навпаки збільшилась – на 20%.

Цікаво про будівництво: з чого краще побудувати будинок?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
biz
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
аналитика: недвижимость *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 мая 2022 г.
27290
Розповідаємо, в якому регіоні України зараз найбільший вибір квартир для оренди і де найменші ціни...
19 мая 2022 г.
50655
Кияни масово здають квартири в оренду, ціни впали на 50%. Як з початку війни змінився баланс попиту ...
17 мая 2022 г.
16092
Які ж умови диктує ринок нерухомості воєнного часу та де в Україні зараз ціни на...
13 августа 2025 г.
3300
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
158967
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3371
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1308
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
3062
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2165
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!