РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.250 EUR: 48.422
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.250
EUR 40.000 41.000 48.422
USD 41.150 41.649 41.250
EUR 48.250 48.950 48.422
Новость

Відправна точка – сьогодні: Шарль Мішель про європейський план Маршалла для України

Президент Євроради Шарль Мішель розповів про консолідацію зусиль заради відбудови сучасної України
2411
06 мая 2022 г.



Відбудова України
майбутнього


Донорська конференція, яка 5 травня відбудеться у Варшаві з ініціативи Польщі та Швеції, стане "відправною точкою для певного європейського плану Маршалла для України". Про це заявив президент Євроради Шарль Мішель.

"Це саме те, що ми повинні зробити, ми повинні надіслати дуже сильний сигнал, що підтримуватимемо Україну настільки, наскільки це можливо", – сказав єврочиновник.

Мішель порівняв нинішні події з подіями "минулого століття, коли далекоглядні люди вирішили інвестувати, щоб відновити європейський континент після Другої світової війни".

"Далекоглядні лідери сьогодні повинні встати й дати сигнал, що ми будемо мужні, будемо тверді, щоб підтримати Україну не лише словом, не лише промовами – цього недостатньо. Потрібні рішення, потрібні гроші, нам потрібна сильна координація, нам потрібна політична воля", – заявив голова Євроради.

Мішель окреслив три пріоритети такого плану:

  • гуманітарна підтримка;
  • ліквідність (бюджетна підтримка, гранти та кредити);
  • відновлення країни.



За його словами, важливо, що влада України "зможе найближчими днями та тижнями мати гроші, необхідні їм для досягнення цих трьох цілей".

"Мета не в тому, щоб відновити Україну минулого. Мета – побудувати сучасну, квітучу, спрямовану в майбутнє Україну", – підсумував Мішель.

Интересно узнать: как выбрать фильтр для бассейна?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
news
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 мая 2022 г.
18687
Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними мініст...
06 мая 2022 г.
4830
По словам Шуляк, восстановление поврежденного жилья в стране начнут, не дожидаясь решений международ...
06 мая 2022 г.
1943
Архітектори приймуть участь у планування стратегії з відновлення та розвитку міста...
13 августа 2025 г.
3568
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189664
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3552
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2765
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 сентября 2025 г.
2251
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
05 августа 2025 г.
1582
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация