РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.655 EUR: 50.312
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.300 43.900 43.655
EUR 49.800 50.800 50.312
USD 43.450 43.950 43.655
EUR 50.050 50.751 50.312
Новость

Забудовники віддають наявні ресурси на допомогу територіальній обороні та українському війську

Друзі, продовжуємо розповідати про ініціативи забудовників та важливу інформацію для мешканців ЖК. Український бізнес робить все, що можливо
1810
09 марта 2022 г.


Будівельна спільнота
стала на захист України


Інтергал-Буд допомагає у таких напрямках: Надання будівельних матеріалів, які доступні на об'єктах компанії, для облаштування захисних споруд, блокпостів і виготовлення протитанкових їжаків. Забезпечення паливом інженерної техніки, яка працює над розбором завалів та будівництвом захисних споруд. Постачання продуктів і життєво необхідних речей для територіальної оборони та військових. За можливості компанія доставляє самі або координуємо процес. Розселення людей у безпечних регіонах. Сформована база доступних для проживання місць, надається інформація українцям, допомога з трансфером. Асистування волонтерським організаціям у розв'язання організаційних питань для точкової термінової допомоги людям і військовим. Формування гуманітарних вантажів для різних регіонів України.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ надає територіальній обороні Києва та Львова матеріали, потрібні для укріплення та спорудження блокпостів.

З будмайданчику по вул. Коперника та ЖК Ok’land передали бетонні блоки, з ЖК Nordica Residence арматуру та блоки для тероборони Києва. У Львові всі наявні будматеріали компанії доправили для укріплень міста проти ворога - метал, арматура, мішки, пісок, цемент - все для влаштування загорож танкам. Кожного дня відправляють продукти до тероборони.

Компанія Standard Development весь залишок коштів на digital рекламу віддала на просування оголошень про допомогу та ситуацію в Україні, всі залишки по матеріалам, рації охорони та все, що могли віддати з будівельних майданчиків - віддали теробороні. Запускають у паркінг новобудови, якщо людям потрібне бомбосховище.

Дякуємо кожному, хто допомагає в цей тяжкий для всіх час.

Цікаво про спецтехніку: ремонт ходової частини гусеничного екскаватора

Узнайте больше о том, как строители помогают в обороне Украины, читайте спецтему на Build Portal


Джерело: 3м2
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Помощь строителей в обороне Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 марта 2022 г.
1830
Фінський концерн Ruukki повністю засуджує напад Росії на Україну та її вороже ставлення до українськ...
07 марта 2022 г.
2211
Продовжуємо інформувати про діяльність забудовників, які роблять все що можуть для захисту країни...
03 марта 2022 г.
1834
Продовжуємо розповідати про ініціативи забудовників та важливу інформацію для мешканців ЖК. Українсь...
16 марта 2026 г.
7322
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3637
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3433
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1397
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2570
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2250
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!