РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.511 EUR: 46.753
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.511
EUR 40.000 41.000 46.753
USD 41.330 41.831 41.511
EUR 46.450 47.150 46.753
Новость

Обрано нового голову НКРЕКП. Що про нього відомо

22 лютого 2022 року члени НКРЕКП, під час закритого засідання шляхом таємного голосування обрали нового голову
1291
23 февраля 2022 г.


Новий голова НКРЕКП


Члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), обрали новим головою регулятора Костянтина Ущаповського.

Про це повідомляє НКРЕКП.

"22 лютого 2022 року члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, під час закритого засідання шляхом таємного голосування обрали головою регулятора Костянтина Валерійовича Ущаповського", - йдеться у повідомленні.

Ущаповський був призначений членом НКРЕКП 29 грудня 2021 року. Має досвід роботи в електроенергетичній галузі більше 25 років. У 1996 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Теплові електричні станції», кваліфікація – інженер-теплоенергетик. У 2000 році - Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація – економіст.

Як повідомлялося, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Валерій Тарасюк написав заяву про відставку з посади очільника Комісії.

До складу НКРЕКП входять сім членів, у тому числі голова. Призначення на посаду члена регулятора відбувається за результатами відкритого конкурсного відбору на зайняття цієї посади. Організацію та проведення конкурсного відбору здійснює конкурсна комісія, що утворюється і діє відповідно до Закону України про НКРЕКП. Голова регулятора обирається членами НКРЕКП шляхом таємного голосування.

Интересно узнать: особенности и характеристики счетчиков учета тепла Sharky 775 и 774 
Источник:
ukrinform
23 февраля 2022 г.
3692
Модульна капсула може бути чим завгодно: літаючим рятувальником, мобільним будинком без електро...
23 февраля 2022 г.
1308
Наглядова рада затвердила керівника Фонду енергоефективності...
23 февраля 2022 г.
2772
Які парки та сквери відкриють у Києві навесні...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2762
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3975
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6400
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
01 января 2000 г.
21
Demolition works are the first—and a crucial—stage of any construction or renovation pro...
01 января 2000 г.
20
Демонтажные работы — первый и крайне важный этап любого строительного или реконструкционного п...
01 января 2000 г.
25
Демонтажні роботи — це перший і надзвичайно важливий етап будь-якого будівельного чи реконстру...
06 мая 2025 г.
1000
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1070
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
634
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
801
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!