РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.100 EUR: 51.893
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.850 44.450 44.100
EUR 51.450 52.450 51.893
USD 44.010 44.435 44.100
EUR 51.850 52.551 51.893
Новость

Вантажівки не проїдуть: у Києві почали встановлювати габаритні ворота проти фур

Для того, аби врятувати столичні дороги від руйнівних наслідків проїзду великогабаритного транспорту на в’їздах у місто встановлюють спеціальні обмежуючі пристрої - ворота
2069
25 ноября 2021 г.


Габаритні ворота
проти фур


Габаритні ворота з’явилися на перетині вулиці Бориспільської з Бориспільським шосе. Конструкція складається з підвісної балки для попередження водіїв про перевищення допустимих норм висоти автомобіля.

Відповідні дорожні знаки попереджають водіїв, що попереду - контрольні ворота.

За інформацією Департаменту транспортної інфраструктури, силами Центру організації дорожнього руху нині влаштовано фундаменти і розпочато виготовлення металевих конструкцій габаритних воріт для встановлення за адресами:

- вул. Міська - вул. Курортна;

- вул. Милославська - вул. Радосинська.

Комунальною корпорацією «Київавтодор» проводяться інженерно-вишукувальні роботи для визначення місця влаштування фундаменту на перехресті вул. Промислова - автошлях Т-1016. Замовлено конструктивні елементи габаритних воріт.

Нагадаємо, влітку  попри заборону фури деяких компаній спокійнісінько рухались дорогами та шляхами столиці при температурі +28-30 градусів за Цельсієм, хоча всі інші вантажівки, в тому числі з продуктами та товарами першої необхідності, правоохоронці зупинялись на під’їздах до Києва.

  Читайте також: Tegola дарує подарунки за підписку на Telegram канал!
Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 ноября 2021 г.
2325
У Парижі розпочалося будівництво вражаючого хмарочоса – його особливістю є форма трикутника та...
24 ноября 2021 г.
1471
Мушлі здають понад 45 ресторанів, та й будь-хто охочий також може принести стулки з’їдених уст...
24 ноября 2021 г.
2053
Мосту более 500 лет, 70-метровая переправа через реку Элорн была построена в 1510 году...
16 марта 2026 г.
7427
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3754
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3489
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
2313
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2668
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2342
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Нагадуємо, завтра відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 3.0
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реалізації проєктів і нової житлової політики
Киев
22
апреля
необходима регистрация