РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.509 EUR: 46.995
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.509
EUR 40.000 41.000 46.995
USD 41.250 41.660 41.509
EUR 46.750 47.380 46.995
Новость

Компенсації за зруйноване житло через агресію Росії: Мінреінтеграції оголосило строки і суми виплат

Мінреінтеграції планує повністю виплатить компенсації за зруйноване житло у найближчі роки
1063
29 марта 2021 г.


Компенсації за зруйноване житло у 
Донецькій та Луганській областях


У найближчі роки Мінреінтеграції повністю виплатить компенсації за зруйноване внаслідок збройної агресії Росії житло громадянам на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей і перейде до вирішення проблем пошкодженого житла.

Про це поінформував перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський під час підсумкової колегії міністерства за 2020 рік.

«Вперше за роки збройної агресії РФ українська влада реалізувала свою обіцянку і розпочала компенсацію громадянам України за зруйноване житло. Вже в минулому році 74 родини отримали таку компенсацію… Ми ставимо собі амбітну ціль, щоб за поточний рік і наступний всім родинам - а ми їх всіх знаємо, - ми плануємо виплатити повністю компенсацію за зруйноване житло і перейти до вирішення питань щодо пошкодженого житла», - повідомив Замлинський.

Він повідомив, що у державному бюджеті на 2021 рік для цього передбачено 114 млн грн, тобто близько 380 родин отримають виплати за житло у 2021 році.

Заступник міністра також нагадав, що 28 грудня 2020 року було підписано тристоронню Угоду між урядом Німеччини, Кабінетом Міністрів України в особі Мінреінтеграції та Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву як організації-виконавця в рамках проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб», що передбачає виділення гранту в сумі 25,5 млн євро. Реалізація проєкту створить можливість для внутрішньо переміщених осіб отримати пільгові кредити на прийняте в експлуатацію житло у сумі близько 40 тисяч євро до 20 років під пільгові умови – 3% річних із розрахунком 63 кв. м загальної площі на сім’ю. В рамках проєкту до 2022 року планується забезпечити житлом приблизно 680 сімей або 1768 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, повідомив заступник міністра.

В Мінреінтеграції також зазначили, що на восьмому засіданні Стратегічної ради високого рівня між Україною та Турецькою Республікою, яке відбулося 3 лютого 2020 року, Президенти двох країн досягли домовленості щодо співробітництва у сфері будівництва житла для представників кримськотатарського народу, які через окупацію АР Крим та м. Севастополь були змушені залишити місце постійного проживання, а також для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, інших пільгових категорій громадян України в м. Київ, м. Миколаїв та м. Херсон.

Проєкт передбачає будівництво багатоповерхового житла у загальній кількості 500 квартир, включаючи всі пов’язані з ними соціальні об’єкти, як безповоротної допомоги громадянам України.

Як повідомлялось, згідно з рішенням Кабміну, розмір компенсації за зруйноване на сході України житло визначатиметься за показниками опосередкованої вартості спорудження житла у регіонах країни, але не більше ніж 300 тисяч гривень.

  Интересно о ремонтах3 практичных решения для детской комнаты
Источник:
ukrinform
29 марта 2021 г.
1240
Президент США Джо Байден хоче створити масштабний інфраструктурний план, аби конкурувати з ініц...
29 марта 2021 г.
4309
На данный момент в стране действует система ценообразования, основанная на советских плановых практи...
29 марта 2021 г.
1508
Малюська нарисовал на стене Ирпенской тюрьмы граффити по мотивам знаменитого художника Бэнкси...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2820
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4024
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6442
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
24 мая 2025 г.
459
Однією з найважливіших складових сучасного басейну є фільтр, який використовується як основа для очи...
23 мая 2025 г.
7723
Архітектори хотіли продемонструвати, що дерево, як матеріал, підходить для сучасних мостів...
23 мая 2025 г.
3791
Мета вежі – відродження села Муленьс, де наразі проживає лише 11 осіб...
Сегодня
929
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
944
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
15 мая 2025 г.
986
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!