РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.281 EUR: 49.215
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.281
EUR 40.000 41.000 49.215
USD 42.130 42.530 42.281
EUR 49.180 49.729 49.215
Новость

Затверджено список доріг державного значення, які будуть оновлені цього року

Уряд також затвердив обсяги бюджетних коштів для фінансування оновлення затверджених об’єктів за рахунок спецфонду держбюджету за програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення»
1996
18 февраля 2021 г.


Оновлення доріг
державного значення


Кабінет Міністрів затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг державного значення у 2021 році. 

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 17 лютого.

Згідно з текстом пояснювальної записки до постанови, уряд також затвердив обсяги бюджетних коштів для фінансування оновлення затверджених об’єктів за рахунок спецфонду держбюджету за програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Крім цього, уряд вніс зміни до постанови «Про затвердження Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки», якими привів її у відповідність до закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

Нагадаємо, у 2021 році на програму "Велике будівництво" (розвиток дорожньої інфраструктури) у бюджеті передбачено 150 млрд гривень.

Цього року Укравтодор планує оновити 6 800 км доріг та 150 мостів.

  Цікаво про будівництво: що таке "друге світло" і як можна використати дахові вікна
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 февраля 2021 г.
7658
Уряд затвердив Концепцію впровадження в Україні ВІМ-технологій у будівництві. Вона розрахована ...
17 февраля 2021 г.
1831
На відновлення шпиля собору Паризької Богоматері, частково зруйнованого внаслідок пожежі в 2019...
17 февраля 2021 г.
1083
Законопроєктом визначаються основні вимоги до інтегрованого дозволу, процедура та підстави відмови у...
21 ноября 2025 г.
3542
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3682
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3940
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2005
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
931
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1387
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: 11 грудня відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация