РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.782 EUR: 48.981
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.782
EUR 40.000 41.000 48.981
USD 41.500 42.010 41.782
EUR 48.800 49.490 48.981
Новость

Рынок новостроев: как меняются цены на квартиры вблизи станций киевского метрополитена (ИНФОГРАФИКА)

В октябре 2020 года средняя стоимость квадратного метра в новостройках Киева составила 31 701 грн. Традиционно, цена зависит во многом от наличия по соседству станции метро
1116
09 ноября 2020 г.



Цены на квартиры, зависимо
от станций метро в Киеве


В тройку самых дорогих локаций, где возводятся дома, попадают станция метро «Крещатик», где средняя цена в новостройке на сегодня составляет 148 188 грн. за кв. м. За нею следует «Кловская» с показателями 105 330 грн. за кв. м.

В октябре в ТОП попала станция «Арсенальная» - 74 167 грн. за кв. м и, «Площадь Льва Толстого» - 70 000 грн. за «квадрат». Недалеко от нее ушла и станция «Олимпийская» с показателем 66 312 грн. за кв. м.

 

Если говорить о станциях метро, возле которых строят самые бюджетные дома, то здесь в первых рядах метро «Академгородок», где средняя стоимость квадратного метра составляет 20 921 грн., «Бориспольская» - 22 474 грн. за кв. м и «Позняки» - 22 667 грн. за кв. м.



Цікаво про будівництво: раніше ми писали на що слід звертати увагу, при виборі дахового вікна Facro 
Источник:
stroyobzor
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Рынок первичной недвижимости во время карантина
Рынок первичной недвижимости во время карантина
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
22 июля 2025 г.
2924
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2859
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2598
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6447
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
24 июля 2025 г.
1766
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
25 июля 2025 г.
1568
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
820
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1723
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!