РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.913 EUR: 51.598
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.700 44.300 43.913
EUR 50.950 51.950 51.598
USD 43.860 44.234 43.913
EUR 51.400 52.070 51.598
Новость

Через коронавірус збільшився попит на приватні острови

Багатії купують приватні острови, щоб «перечекати» пандемію
1538
27 июля 2020 г.



Приватний острів,
як місце самоізоляції


Під час пандемії багаті люди почали купувати приватні острови, щоб сховатися від коронавірусу.

Один з таких островів - Маї в Республіці Фіджі. Такий притулок з кораловими рифами, білосніжними пляжами і тропічними садами можна купити більш ніж за 4 мільйони доларів.

Трейор Леснок, засновник компанії яка займається онлайн-продажем острова Маї, каже, що пандемія підштовхнула людей до переоцінки цінностей: вони почали робити те, про що завжди мріяли, але відкладали.

«Володіти островом вже давно вважається крутим, але це завжди було красивою мрією. Але через COVID-19 така нерухомість здається все більшій кількості людей практичною. Люди намагаються знайти особистий простір і тримати дистанцію від інших», - вважає він.

Найбільшим попитом користуються Кариби, південна частина Тихого океану і віддалені куточки США і Європи. Минулого тижня таємничий багач за 5,5 млн євро купив острів Хорс-Айленд на 62 гектара, який знаходиться на південному заході від узбережжя Австралії. На острові, крім основної резиденції, є шість гостьових будинків, тенісний корт, вертолітний майданчик і вдосталь відкритого простору для того, хто прагне соціального дистанціювання.

Агент з нерухомості Каллум Бейн, який допомагав продати острів, зазначив, що покупець, ймовірно, просто вирішив втекти і самоізолюватись. Раніше острів використовувався для ведення сільського господарства, і новий власник зможе вирощувати продукти і доволі довго жити на самоті, якщо захоче.

експерти повідомляють, що пандемія ускладнила подорожі навіть для тих, хто має приватний транспорт: багато країн закрили кордони для іноземців, в тому числі Японія, Нова Зеландія і Австралія. Тому багатії не можуть навіть оглянути острів перед покупкою - так сталося і з новим господарем Хорс-Айленда.

«Нещодавно ми продали кілька більш дешевих островів в Скандинавії і Канаді. І покупці бачили їх лише по фотографіях», - розповів німецький бізнесмен Фархад Владі.

За свою 50-річну кар'єру Владі продав понад 3 тисячі островів. За його словами, після початку пандемії попит на приватні острови зріс. Але багаті люди, особливо знаменитості, частіше знімають острови в оренду з міркувань безпеки.

«Не треба бути мільярдером, щоб купити острів. Якщо ви можете собі дозволити дуже хороший автомобіль, ви можете купити і острів», - сказав він.

Так, невеликий острів біля узбережжя Фінляндії продавався менш ніж за 100 тисяч євро. Однак грецький острів в Іонічному морі на 445 гектарів обійдеться в 45 мільйонів євро.

За словами агентів з нерухомості, найпопулярніші зараз острови в країнах, не так сильно уражених коронавірусом, - Австралії, Новій Зеландії, в південній частині Тихого океану.

Господарі острова Пампкін-Айленд Великого Бар'єрного Рифу називають його безпечним райським притулком від пандемії. Острів купили 17 років тому за 1,3 млн доларів в людини, яка виграла його в покер в 1961 році.

 

Читайте также: ранее мы писали о клее для плитки K-55 - бюджетном продукте с низким уровнем расхода, но высокими техническими характеристиками
Источник:
nv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 июля 2020 г.
1550
КМДА направила до Мінкультури ще 16 об’єктів для надання їм статусу пам’яток...
27 июля 2020 г.
1580
Віталій Кличко повідомив, що Київрада звільнила заклади громадського харчування від сплати пайової у...
16 марта 2026 г.
7518
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3917
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3549
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1283
Міністерство розвитку громад та територій України запрошує на онлайн-вебінар, присвячений практичним...
28 апреля 2026 г.
1084
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
23 апреля 2026 г.
1485
Мінрозвитку запрошує на онлайн-навчання: Робота База даних цін на будівельну продукцію та інші матер...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация