РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.604 EUR: 47.187
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.604
EUR 40.000 41.000 47.187
USD 41.340 41.839 41.604
EUR 46.800 47.551 47.187
Новость

Біля кінцевих станцій київської підземки з'являться перехоплюючі паркінги (СПИСОК АДРЕС)

У Києві буде 6 перехоплюючих паркінгів
2130
27 июля 2020 г.


Нові перехоплюючі
паркінги в столиці


На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про облаштування 6 перехоплюючих паркінгів у столиці. Відповідно до рішення, визначено перехоплюючі паркінги біля кінцевих станцій метрополітену. Ці зміни внесено до переліку паркувальних майданчиків, які закріплені за комунальним підприємством «Київпастранс». 

«Таке рішення зменшить навантаження на вулично-дорожню мережу, адже надасть можливість власнику залишити авто біля кінцевої станції метрополітену і продовжити рух до центральної частини міста громадським транспортом. Також ми отримуємо можливість організувати єдиний порядок функціонування платних місць для паркування на території міста Києва», – зазначив ініціатор  рішення, депутат Київради Володимир Левін.  



Відтак, перехоплюючі паркінги з’являться за наступними адресами: 
  • Вул. Тираспольська, 12  (на перетині вул. Тираспольська та вул. Щусєва);
  • Вул. Стеценка, 1/3 (ст. м. «Сирець»);
  • Площа Героїв Бреста (ст. м. «Святошин»);
  • Просп. Броварський (ст. м. «Лісова», уздовж лінії метрополітену);-
  • Вул. Старобориспільська (ст. м. «Червоний Хутір», майданчик №1);
  • Вул. Камишинська (ст. м. «Видубичі»)



Читайте также: ранее мы писали о клее для плитки K-55 - бюджетном продукте с низким уровнем расхода, но высокими техническими характеристиками
Источник:
3m2
27 июля 2020 г.
1832
Зеленский надеется, что ЕБРР выделит деньги на ремонт дорог в Украине...
24 июля 2020 г.
2210
94 недобудовані об'єкти або 12,7 млрд грн в нікуди. Олександр Кубраков розповів про програму Ве...
24 июля 2020 г.
2143
Мэр Одессы подчеркнул, что нынешняя власть уже сделала ряд шагов для решения данной проблемы...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2733
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3957
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6381
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
4657
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
Вчера
873
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
472
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
Сегодня
926
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Сегодня
991
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
613
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
785
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!