РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.340 EUR: 48.306
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.340
EUR 40.000 41.000 48.306
USD 41.200 41.601 41.340
EUR 48.100 48.771 48.306
Новость

Еще на одной станции харьковского метро заработал Wi-Fi

В харьковском метро постепенно подключают  Wi-Fi - теперь пользоваться Wi-Fi можно и на станции "Пушкинская".

2159
02 февраля 2016 г.

Wi-Fi, станция метро, Пушкинская, Харьковский метрополитен, харьковская подземка
На станции метро Пушкинская Харьковского метрополитена заработал Wi-Fi
В харьковском метро постепенно подключают  Wi-Fi - теперь пользоваться Wi-Fi можно и на станции "Пушкинская".

Об этом сообщила пресс-служба Харьковского метрополитена.

" На платформе станции метро "Пушкинская" уже работает Wi-Fi. Работы по монтажу продолжаются...",- отметили в сообщении.

Стоит отметить, что постепенное  подключение Wi-Fi в харьковской подземке началось еще осенью текущего года. В настоящее время Wi-Fi уже работает на станциях метро: "Научная", "Ботанический сад", "23 Августа", "Холодная Гора", "Майдан Конституции", "Исторический музей", "Университет", "Госпром", а также на автовокзале на просп. Гагарина, 22.

Источник: по материалам пресс-службы Харьковского метрополитена

Фото: www.izvestia.kharkov.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 февраля 2016 г.
3386
Очередные лабораторные исследования показали, что газ, который поставляет киевлянам "Киевгаз", полно...
02 февраля 2016 г.
2110
Налог на недвижимость нужен, но введенный в Украине вариант налога имеет ряд недостатков. Такое мнен...
02 февраля 2016 г.
1476
Украина осталась на 162-й позиции в рейтинге экономической свободы, который составляет Американский ...
13 августа 2025 г.
2986
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
46829
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3287
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
15 августа 2025 г.
507
Застосування численних матеріалів є чудовим способом упорядкувати різні зони та об'єкти. Один і той ...
15 августа 2025 г.
7565
Бетонний моноліт наче виростає зі скелі. Під час будівництва не постраждало жодне дерево....
13 августа 2025 г.
5508
Будівля виглядає як художня інсталяція завдяки оптичним ілюзіям. Взагалі у дизайні використано ...
05 августа 2025 г.
1191
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2940
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2042
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!