РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.797 EUR: 49.029
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.797
EUR 40.000 41.000 49.029
USD 41.550 42.010 41.797
EUR 48.800 49.500 49.029
Новость

Шукаємо найдорожчі та найдешевші квадратні метри в новобудовах передмістя

Яка вартість житла в новобудовах передмістя? Де дешевше, де дорожче?
1833
14 февраля 2020 г.

Житло в новобудовах. Динаміка цін

Яка ціна в новобудовах передмістя столиці, читайте в нашій аналітиці. Лідер за вартістю квадратного метра — Вишневе, де ціна підросла на 0,7% і становить наразі 15 300 грн.

Другу сходинку за вартістю квадрату посів Бориспіль, де середня ціна додала 0,7% і досягла позначки 15 тис. грн. Така картина може пояснюватися тим, що останнім часом в Борисполі не так багато стартів продажів нових ЖК або черг. З останніх стартів — ЖК комфорт-класу Home & Park Comfort House, де вартість квадрату коливається в межах 13 900– 15 500 грн.

Трішки підросли Бровари – на 0,73% до 13 600 грн/кв. м, Буча додала одразу 3,1%, тут наразі ціна квадрата становить 12 900 грн. Подорожчав квадрат і в Тарасівці майже на 1,7% до 11 800 грн.

Без змін залишилася середня вартість в новобудовах Ірпеня, Петропавлівської Борщагівки — 14 000 грн за квадратний метр, у Вишгороді — 13 500 грн/кв. м, Святопетровському — 11 000 грн/кв. м, тримає ціну Білогородка — 11 000 грн/кв. м, Гатне — 13 000 грн/кв. м, Ворзель — 10 300 грн/кв. м.

Дещо просіла ціна в Гостомелі, Софіївській Борщагівці та Обухові на 2,2%, 2,8% та аж на 9% відповідно, тож наразі тут квадрат коштує 12 800 грн, 13 700 грн та 11 100 грн.

Поки що немає передумов для зниження вартості квадратного метра в передмісті, з виходом нових проектів класу вище економ, ціна може почати зростати. Покупець наразі як альтернативу дешевому економу в Києві розглядає більш комфортні умови життя за ті ж гроші — в передмісті. Забудовники вже готові запропонувати не просто квадратні метри, але й сучасні концепції, що включають також комерційну, соціально-побутову складову. Вихід на ринок передмістя  київських забудовників може змінити правила гри, адже вони вже встигли випробувати нові підходи до створення комфортного середовища в своїх столичних проектах й готові запропонувати покупцеві передмістя не гірші, а часом й кращі умови в межах своїх житлових комплексів. Конкуренція за покупця зростає, і ціна вже не відіграє головну роль.

Читайте також Як 2019 рік вплине на ринок житла у 2020-му: думки експертів і Ціни на квартири в столичних новобудовах добряче підскочили

Джерело:
3m2
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Аналитика рынка*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 февраля 2020 г.
1792
Попит на елітну нерухомість Києва продовжить зростати, в тому числі за рахунок іноземних інвесторів...
07 февраля 2020 г.
2816
З початку лютого завершити угоди з нерухомістю в Україні практично неможливо...
04 февраля 2020 г.
3037
В Україні різко зросла активність на ринку нерухомості...
16 июня 2025 г.
2799
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2562
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3034
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1710
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7187
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3087
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
481
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3108
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!