Основні законодавчі ініціативи Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ на цей рік

1890 2018-02-19 16:12:00
Засідання Ради директорів КБУ


14 лютого в Мінрегіоні відбулося перше засідання Ради директорів КБУ у 2018 році. Загалом на засіданні зосередили увагу на стратегічних напрямках діяльності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, про які розповів Заступник Міністра Лев Парцхаладзе. Спільно з Дмитром Андієвським, першим заступником голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, учасники розглянули основні законодавчі ініціативи Комітету на поточний рік.
Олександр Ротов, віце-президент, голова ради директорів КБУ, президент ГК «Герц», Лев Парцхаладзе, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Дмитро Андієвський, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ 
 


«Одним з основних завдань Комітету у 2018 році буде створення сприятливих умов для ведення бізнесу, а саме:


- зміни у законодавстві щодо пайової участі;
- врегулювання питання присвоєння адреси новобудовам, вдосконалення порядку ліцензування, усунення неузгодженостей в чинному законодавстві. Відповідний законопроект за № 7085, розроблений Комітетом і планується до розгляду парламентом найближчим часом;
- реєстрація прав на майбутні обєкти нерухомості», – сказав Дмитро Андієвський.
Крім того, за його словами, значну увагу в цьому році також планується приділити вирішенню проблем промислового будівництва.


«Нами внесено на розгляд законопроект № 8015 щодо будівництва обєктів відновлювальної енергетики. Розпочата робота над створення законодавчих умов для будівництва портової інфраструктури. Будемо наполягати на прийнятті проекту 6578 про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів в Україні.


Ми також сподіваємося найближчими місяцями завершити підготовку до ІІ читання законопроекту щодо планувальної документації № 6403», – додав Дмитро Андієвський.

Також ознайомилися з пріоритетами діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України у 2018 році, представлені головою ДАБІ Олексієм Кудрявцевим.

Докладніше про плани на 2018 рік

Далі до розгляду учасників засідання Ради директорів було представлено кілька питань, які безпосередньо впливають на подальшу діяльність компаній членів КБУ: анонс галузевих ініціатив, що опрацьовуються членами КБУ, стан розроблення підзаконних актів, які регулюватимуть порядок приєднання об’єктів будівництва до електричних мереж, розвиток саморегулювання в будівельній сфері, презентація проведення Днів девелопера в Україні.

 
Також під час засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України за особливі заслуги, особистий внесок у розвиток галузі, високий професіоналізм почесною нагородою – «Зірка Конфедерації» – було відзначено Леоніда Крючкова, регіонального представника КБУ в Одеській області, та Павла Головка, регіонального представника КБУ в Херсонській області.

До лав Конфедерації прийнято нових членів, які налаштовані на відкрите, прозоре та надійне партнерство як з учасниками провідного будівельного об’єднання, так іншими гравцями ринку! До Ради директорів КБУ приєдналася компанія ФАБРИКА «ВАРІАНТ» (Variant Factory), і ще ТОВ «КОМФОРТ БУД СЕРВІС», КОМПАНІЯ FADO (Компания FADO) і ТОВ «ЛІТОС» стали членами Конфедерації!


Екатерина Никитина, Никитина Екатерина, Катерина Нікітіна, Нікітіна Катерина


Джерело: Build Portal
Текст: Конфедерація будівельників України
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal
Интересные новости:
12.02.2018
1439
8 лютого експерти Фронт-офісу КБУ Наталія Куріленко і Тетяна Лисовець поділилися досвідом ...
12.02.2018
897
7 лютого 2018 під час PR-сніданку з КБУ було представлено концепцію одного з ключових заходів Конфед...
09.02.2018
2237
31 січня під час круглого столу "Альтернативна енергетика в Україні: можливості для інвесторів і дев...
14.12.2018
545
26 ноября состоялось мероприятие, которое объединяет ключевых игроков и экспертов рынка недвижимости...
14.12.2018
585
26 ноября в Киеве были определены победители престижной премии в категориях «Лучшие компании&r...
04.12.2018
463
DOM.RIA продолжает традицию собирать представителей компаний-застройщиков, агентств недвижимости, ри...