РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.281 EUR: 49.215
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.281
EUR 40.000 41.000 49.215
USD 42.130 42.530 42.281
EUR 49.180 49.729 49.215
Новость

Підсумки роботи Мінрегіону та плани на 2018 рік (ВІДЕО)

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе розповів про результати роботи Міністерства та плани на 2018 рік
5293
30 декабря 2017 г.




Лев Парцхаладзе, 
заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розповів про результати роботи Міністерства та плани на 2018 рік.





Перша частина доповіді Лева Парцхаладзе 





Слайди з презентації Лева Парцхаладзе






Ключові цитати:


• "2017 рік став роком початку зростання"

• "Капітальні інвестиції у будівельну галузь цього року зросли на 21 % відносно минулого року"

• "У цьому році більш, ніж на 20%, введено в експлуатацію житла в порівнянні з минулим роком"

• "Минулого року в рейтингу Doing Business у розділі "Отримання дозволів на будівництво" ми знаходилися на 140 місці. Ми піднялися на 105 пунктів і сьогодні ми на 35 місці у світі по отриманню дозволів на будівництво"

• "Одна з важливих задач, яку ми перед собою ставимо - зміна ДБН-ів. Сьогодні, на жаль, за багато років ДБН-ни дуже сильно застаріли. В цьому році ми переглянули 27 ДБН-ів"

• "В цьому році ми досягли відміни процедури отримання вихідних даних від ДСНС. Що це означає? В цьому році при отриманні дозволу на будівництво, потрібно було ще отримати дозвіл в ДСНС, ми прибрали цей пункт, і таким чином, сьогодні пожежникам нема причин ходити, оскільки всі вимоги до пожежних норм зазначені у ДБН-нах"

• "Ми домоглися, щоб ліцензування було безстроковим, раніше воно видавалося на 5 років, це теж антикорупційний крок, який позбавляє можливості зловживати даним питанням"

• "Ми у цьому році прийняли постанову Кабінета Міністрів, де затверджений перелік нескладних робіт, які не потребують дозвільних систем. Це дуже важливо особливо для людей із обмеженими можливостями. Влаштування пандусів, заміна вікон, таких нескладних робіт раніше це вимагало отримувати дозволи, сьогодні в цьому немає необхідності" 

• "Ми сподіваємося, що в цьому році буде зареєстрований законопроект 6540. Міністерство економіки його подає, ми його повністю підтримуємо і повністю буде прибрано таке поняття як пайова участь"  

 


Друга частина доповіді Лева Парцхаладзе


 



Ключові цитати:

• "Ми хочемо створити зовсім інші стандарти по ДБН, по школам, дитячим садкам, по медичним закладам"

• "Міністерство регіонального розвитку, при підтримці BRDO підготували законопроект 6540 стосовно закону про будівельні норми. ми вводимо таке поняття як застосування параметричного методу в будівництві"

• "Ми працюємо над певними законопроектами у житловій сфері. Зараз обговорюємо проблеми з недобудовами. Як запобігти їх появі, і як працювати з тими, що вже є"

• "Ми працюємо над створенням орендного житла" 

• "Ми хочемо створити містобудівний кадастр, відкритий, публічний, де всі вхідні данні: містобудівні, земельні, були відкриті. Це значно знизить корупцію"

• "Ми хочемо об'єднати всі закони, що є у будівельній галузі, і зробити один закон - містобудівний кодекс. Оскільки сьогодні в нас 42 законодавчих акти, закони і нормативних актів в будівельній сфері, громадянину, або ж компанії важко відстежити зміни  у законодавстві"

• "Наступного року ми плануємо побудувати близько 1000 сучасних амбулаторій"

• "Ми ввели нове поняття - Новий освітній простір в рамках Нової української школи. У нас зараз більше 50 експериментальних шкіл"

• "Ми створили Центри безпеки. В населених пунктах створюються пожежні частини, поліція і фельдшер. У разі надзвичайної ситуації, виїжджає три підрозділи одночасно"

• "Ми працюємо над проектом сімейних будинків" 


Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Відео: прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal



Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Мнения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 декабря 2017 г.
2099
Предложение на первичном рынке жилья растет рекордным темпами...
16 августа 2017 г.
2475
Керівник департаменту будівельної техніки компанії "Цеппелін Україна" Фарід Абу Хадід поділився свої...
21 февраля 2017 г.
3406
Юристы считают, что принятный законопроект № 4733-1 усиливает полномочия государства ...
21 ноября 2025 г.
3542
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3682
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3940
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2005
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
931
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
27 ноября 2025 г.
1387
У ході події пройде захист 10 кращих проєктів конкурсу перед членами журі та буде визначено переможц...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: 11 грудня відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2025!
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії, які змогли вистояти на ринку, підтримують економіку, сприяють відбудові країни та формують майбутнє українського будівництва.
Киев
11
декабря
необходима регистрация