Виноробня «Колоніст» – любов в кожній краплі вина

Екскурсія на виноробню «Колоніст» в село Криничне – завершальний акорд туру виробників будматеріалів
2154 12.12.2017 в 06:28


СПЕЦТЕМА. Цикл статей "Третій етап грандіозного бізнес-туру виробників будматеріалів містами України". Читати всі статті циклу.


ВЕЛИКИЙ ДІЛОВИЙ ТУР МІСТАМИ УКРАЇНИ
Довідка. 
Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів продовжує реалізовувати унікальний проект "Вітчизняні будівельні матеріали - шанс оновлення міст та регіонів", метою якого є презентація конкурентоспроможного, інноваційного і якісного бренду «Зроблено в Україні». Члени Спілки фахово "дегустують" українські міста: вивчають особливості будівництва, аналізують стан об'єктів соціальної, туристичної і культурно-розважальної інфраструктури. Представники місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, працівники будівельного комплексу відверто розповідають про проблеми будівельної галузі у містах та діляться унікальною інформацією щодо планів на майбутні роки. Головний будівельний портал долучився до ділового туру, щоб показати Вам, як розбудовується Україна. Цього разу це п'ятірка міст: Бердичів, Вінниця, Одеса, Чорноморськ та Ізмаїл. 


 

Виноробня «Колоніст»


Завершальним акордом у насиченому діловому турі українських виробників будматеріалів була екскурсія на виноробню «Колоніст» в село Криничне.


Вже навіть територія виноробні вражає туристів, тут ростуть дивовижні та різноманітні виноград та фруктові дерева.


Технолог Лідія Антонівна працює на виноробні з часів її заснування та знає про вино все. І це не перебільшення. Її розповідь про створення найпоетичнішого в світі напою нікого не залишила байдужим. Вона детально розповіла про процес виготовлення вина, який є надзвичайно складним та заслуговує на написання книги. «З вином, як з дитиною, потрібно працювати щодня», – відзначила Лідія Антонівна.


Також учасники туру були просто заворожені спілкуванням з засновником і власником сімейної виноробні Іваном Плачковим. Дотепні жарти, спогади про славетних відвідувачів виноробні, розповіді про сімейні традиції – ці моменти незабутні.


Іван Плачков, засновник і власник сімейної виноробніПлачков розповів членам Спілки, що «Колоніст» – одна з найменших виноробень в Україні. Для порівняння: «Шабо» робить 40 млн.пляшок, «Інкерман»  – 70, а «Колоніст» випускає всього 300 тисяч пляшок на рік: 250 тисяч тихого вина, а 50 тисяч – ігристого.

«У нас лише 35 гектарів виноградників. Однак ми робимо вино за європейськими стандартами. Це ручна робота. Тут у нас найбільша кількість сонячних днів, більше 300. В Радянському Союзі пшеницю починали прибирати в Болградському районі, в Криму – через півтора тижні. Де ще дозріває гранат і хурма? Ніде», – розповів Плачков.

Він повідомив про деякі проекти, створені навколо «Колоніста»: «Приймаємо в Києві замовлення на продуктові пайки. У нас багато друзів, які просять привести ті чи інші продукти. Равлики, бринза, курка, баранина, помідори, рання редиска і черешня… Все це не прибутково, але дає роботу селу.

Плачков розповів, що в Європі зовсім інший менталітет споживання: «Там не купують дорогих машин. Європейці купують дорогу їжу. Для них немає нічого кращого, аніж пити і їсти якісні продукти. Вони їздитимуть на скромному авто, але будуть балувати свій дорогоцінний організм. Ми ж не будемо їсти, будемо економити, але мерседес собі купимо».


Учасники туру зізнались, що поїздка до виноробні – чудова можливість побачити та відчути атмосферу любові до своєї справи та до людей. Справжній успіх є там, де є Любов. 

Дивіться захопливу онлайн-трансляцію туру. Легко про важливе >>>

Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Текст підготувала: Наталія Антонюк 
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

 
Интересные новости:
08.12.2017
3985
30 ноября 2017 года в Киеве состоялся «II Украинский форум по возобновляемой энергет...
05.12.2017
1348
8-10 листопада у Києві відбувався 15-й Міжнародний форум з будівництва, проектування та експлуа...
27.12.2017
6515
В этом году победителями конкурса стали студенческие команды из Днепра, Киева, Львова и Харькова, чт...
26.05.2020
10413
Главные новости и мнения о влиянии на бизнес пандемии и кризиса с прогнозами и советами экспертов...
14.02.2020
2164
Ключові моменти Міжнародної конференції LAKOKRASKA.UA в фотозвіті від Build Portal...
03.02.2020
2350
30 січня в КНУБА в ході конференції «Пріоритетні напрямки вдосконалення підготовки висококвалі...