Виноробня «Колоніст» – любов в кожній краплі вина

1336 2017-12-12 06:28:00


СПЕЦТЕМА. Цикл статей "Третій етап грандіозного бізнес-туру виробників будматеріалів містами України". Читати всі статті циклу.


ВЕЛИКИЙ ДІЛОВИЙ ТУР МІСТАМИ УКРАЇНИ
Довідка. 
Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів продовжує реалізовувати унікальний проект "Вітчизняні будівельні матеріали - шанс оновлення міст та регіонів", метою якого є презентація конкурентоспроможного, інноваційного і якісного бренду «Зроблено в Україні». Члени Спілки фахово "дегустують" українські міста: вивчають особливості будівництва, аналізують стан об'єктів соціальної, туристичної і культурно-розважальної інфраструктури. Представники місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, працівники будівельного комплексу відверто розповідають про проблеми будівельної галузі у містах та діляться унікальною інформацією щодо планів на майбутні роки. Головний будівельний портал долучився до ділового туру, щоб показати Вам, як розбудовується Україна. Цього разу це п'ятірка міст: Бердичів, Вінниця, Одеса, Чорноморськ та Ізмаїл. 


 

Виноробня «Колоніст»


Завершальним акордом у насиченому діловому турі українських виробників будматеріалів була екскурсія на виноробню «Колоніст» в село Криничне.


Вже навіть територія виноробні вражає туристів, тут ростуть дивовижні та різноманітні виноград та фруктові дерева.


Технолог Лідія Антонівна працює на виноробні з часів її заснування та знає про вино все. І це не перебільшення. Її розповідь про створення найпоетичнішого в світі напою нікого не залишила байдужим. Вона детально розповіла про процес виготовлення вина, який є надзвичайно складним та заслуговує на написання книги. «З вином, як з дитиною, потрібно працювати щодня», – відзначила Лідія Антонівна.


Також учасники туру були просто заворожені спілкуванням з засновником і власником сімейної виноробні Іваном Плачковим. Дотепні жарти, спогади про славетних відвідувачів виноробні, розповіді про сімейні традиції – ці моменти незабутні.


Іван Плачков, засновник і власник сімейної виноробніПлачков розповів членам Спілки, що «Колоніст» – одна з найменших виноробень в Україні. Для порівняння: «Шабо» робить 40 млн.пляшок, «Інкерман»  – 70, а «Колоніст» випускає всього 300 тисяч пляшок на рік: 250 тисяч тихого вина, а 50 тисяч – ігристого.

«У нас лише 35 гектарів виноградників. Однак ми робимо вино за європейськими стандартами. Це ручна робота. Тут у нас найбільша кількість сонячних днів, більше 300. В Радянському Союзі пшеницю починали прибирати в Болградському районі, в Криму – через півтора тижні. Де ще дозріває гранат і хурма? Ніде», – розповів Плачков.

Він повідомив про деякі проекти, створені навколо «Колоніста»: «Приймаємо в Києві замовлення на продуктові пайки. У нас багато друзів, які просять привести ті чи інші продукти. Равлики, бринза, курка, баранина, помідори, рання редиска і черешня… Все це не прибутково, але дає роботу селу.

Плачков розповів, що в Європі зовсім інший менталітет споживання: «Там не купують дорогих машин. Європейці купують дорогу їжу. Для них немає нічого кращого, аніж пити і їсти якісні продукти. Вони їздитимуть на скромному авто, але будуть балувати свій дорогоцінний організм. Ми ж не будемо їсти, будемо економити, але мерседес собі купимо».


Учасники туру зізнались, що поїздка до виноробні – чудова можливість побачити та відчути атмосферу любові до своєї справи та до людей. Справжній успіх є там, де є Любов. 

Дивіться захопливу онлайн-трансляцію туру. Легко про важливе >>>

Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Текст підготувала: Наталія Антонюк 
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Интересные новости:
08.12.2017
2000
30 ноября 2017 года в Киеве состоялся «II Украинский форум по возобновляемой энергет...
05.12.2017
921
8-10 листопада у Києві відбувався 15-й Міжнародний форум з будівництва, проектування та експлуа...
27.12.2017
4065
В этом году победителями конкурса стали студенческие команды из Днепра, Киева, Львова и Харькова, чт...
17.09.2002
488
У Національній спілці письменників України відбулась презентація двотомника Івана Салія «Від у...
19.10.2002
422
Як забезпечити європейську якість будівельних матеріалів та захистити споживачів від небезпечної про...
27.09.2018
1268
Выставка открылась 26 сентября и готовит много интересного на ближайшие дни...