Чемпіонат України з міні-футболу серед корпоративних організацій «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ 2015»

У Києві відбудеться чемпіонат з міні-футболу за участі компаній-гравців ринку будівництва

1590 26.08.2015 в 15:21

Чемпіонат України з міні-футболу   29-30 серпня 2015р. в Києві, на стадіоні за адресою Дніпровська набережна, 18, відбудеться Чемпіонат України з міні-футболу серед корпоративних організацій «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ 2015».

   Це найбільша подія в спортивному житті будівельної індустрії України, яка збере понад 200 учасників і перших осіб, більше 15 команд серед інвестиційно-будівельних компаній, будівельних управлінь, девелоперських компаній, галузі дорожнього будівництва, нерухомості, виробників і продавців будівельних матеріалів, а також компаній, що мають безпосереднє відношення до будівельної галузі України.

   Експерти та оператори ринку відзначають, що ринок будівельної індустрії України переживає сьогодні найбільш критичні моменти у своєму розвитку за всю історію незалежності України. Як наголошується в зведеннях аналітиків - кожне п'яте підприємство не зможе пережити 2015 рік. У той же час вся історія розвитку бізнес-стратегій свідчить, що в такий час - це старт до об'єднання і спільному розвитку.

   «Проведення товариських зустрічей серед будівельних організацій, було розпочато ще з 2011 року. Ми завжди присвячуємо ці турніри подіям, які відбуваються на нашій Батьківщині, і є важливими для розвитку нашої країни. Перший міжнародний матч серед будівельних організацій України та Польщі відбувся у 2012 році, і був присвячений ЄВРО 2012. Наступний зимовий кубок 2015 був присвячений пам’яті «Небесної Сотні» та був благодійним. Сьогодні Україна будує «Європейский Вал». Для нас, будівельників – це масштабний інфраструктурний проект 2015 року, а для України – символ безпеки та надії на те, що наша країна твердо стоїть на шляху бути Європейскою державою. Ідею національного чемпіонату активно підтримують міністр Мінрегіону, та ряд губернаторів України.» - говорить Володимир Свірський, президент ФАБУ.

Чемпіонат України з міні-футболу   Формат заходу включає: командні ігри 2 тайми по 12 хвилин (ФУТБОЛІСТИ-ПРОФЕСІОНАЛИ ДО УЧАСТІ У ТУРНІРІ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!), два поля 20х40 м, трибуни на більш ніж 300 вболівальників, гарантована участь команди мінімум в 4 іграх; послуги лікаря; бригада професійних арбітрів; огляди з повною статистикою всіх матчів, фото-відео звіт гри; офіційне нагородження команд Чемпіонів і призерів, індивідуальні нагороди. Реєстрацію своєї команди необхідно провести у співорганізатора заходу aForum до 12 серпня та сплатити реєстраційний внесок. Подробиці - в регламенті змагань, що буде висланий всім учасникам.

   Крім формату - «командне участь», організатори пропонують участь в якості партнера заходу, що передбачає презентацію своєї продукції з елементами шоу-конкурсу. «Ідея-концепція узгоджується з продюсером і включається в шоу-програму Чемпіонату, наприклад, це може бути «футбетонбол», «футкладкабол», «футінструментбол», «стройбол», «футгрільбол» та ін. Даний конкурс може проводитися в перервах між іграми на полі або біля презентаційного майданчика партнера», - повідомляють в оргкомітеті. «Дану пропозицію ми включили в програму, оскільки багато компаній ще не мають сформованої команди або мають тільки пів-команди, але взяти участь дуже хотіли б».

   Організатори заходу планують ряд приємних сюрпризів, наприклад, гру з зірками українського футболу (Ребров, Саленко, Максимов, Цехмейструк, Ульяницький, Алієв, Кардаш та ін.),  а також інші маленькі і великі приємні події. Вхід на захід вільний.

   Вже підтвердили свою участь такі компанії: СВП Майстер, КЗС Вертикаль, Партнер / БМУ77, Круглий метр, ПБГ Ковальська, Аквілон, Епіцентр, Чумацький шлях, Майстер групп, Департамент капітального будівництва Харківської ОДА, Київстар.

   Інформаційну підтримку «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ 2015» надають численні ГАЛУЗЕВІ інфопартнери, такі як: Профбілд, Будексперт, Будівельний журнал, Будівельна палата України, Аспекти будівництва, вид-во Едіпресс, Aviso, БауДата, newbud.ua, PAU.com.ua, ТРК Київ та інші найбільші будівельні інтернет-портали, друковані галузеві ЗМІ та телебаченні!

Справка:

   Футбольна асоціація будівельників України (ФАБУ) - є не комерційною організацією! Струкутра і основні підрозділи були створені на прикінці 2011 року. Метою і цілями організації являются провдення різних спортивних змагань, розповсюдження ідеї здорового способу життя, популяризація будівельної галузі і укріплення стосунків між різними галузями і видами будівництва. На основі ФАБУ створена збірна команда будівельників України (Футбольної асоціації будівельників України). Більш детальна інформація про асоціацію: http://fabu.com.ua/

ТОВ «АФОРУМ» - новий формат організації бізнес і спортивних заходів у партнерстві з галузевими громадськими організаціями, центральними виконавчими органами влади, компаніями, які сповідують принципи корпоративної соціальної відповідальності. Більш детальна інформація про компанію: http://aforum.com.ua/   


Інформація розміщена на правах реклами

 
Интересные новости:
19.08.2015
1652
УЦСС анонсирует проведение второго архитектурного студенческого конкурса STEEL FREEDOM....
17.08.2015
1587
В Минске пройдет международная конференция посвященная новым технологиям строительства из легких мет...
03.08.2015
1989
V Международная выставка «UzStroyExpo - 2015» состоится 16 - 18 сентября 2015 г. в АО НВ...
15.03.2016
2319
17 марта в Запорожье состоится 29-я специализированная строительная выставка «Домострой-в...
15.03.2016
1877
С 15 по 18 марта в городе Львов будет проходить Весенний Строительный Форум - ведущее событие н...